Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yayınlanan şey Vegapunk ölünce devreye girecek şekilde ayarlanmış zaten. Onda sıkıntı yok. Ölümüne büyük bir panel bile ayırmamış. Kimse yorum yapmamış. Öyle dümdük öldürmez Oda. Ben bu işten kıllanırım. Bir yerden çıkacak tekrar.
Belki de konuşmasının sonunda hakkını verecek. Ayrıca uyduları yaşıyor. Ben öldüğüne eminim. Çünkü d gülüşü bile geldi.

Yayınlanan şey Vegapunk ölünce devreye girecek şekilde ayarlanmış zaten. Onda sıkıntı yok. Ölümüne büyük bir panel bile ayırmamış. Kimse yorum yapmamış. Öyle dümdük öldürmez Oda. Ben bu işten kıllanırım. Bir yerden çıkacak tekrar.
Ölmezse şaşırmam. Oda, kulp uydurma da marka olma yolunda. Gider Kizaru'nun lazere bağlar yarası dağlandı der bizde yeriz.
Ama bu gözler dümdük ölen İzo ve Ashura gördü. Ölmüşse de şaşırmam. Umarım ölmüştür.

Kaido’nun uyanış formu olmayabilir ama sarhoş fazları da ona hacim kazandırıyordu. Normal hibrit formu ile kana susamış fazdaki hibrit formu çok farklı.
Şuana kadar hibrit formda uyanış gösterilmedi, o yüzden Kaidonun fazları uyanış değil diyebiliriz.

Kaidonun sarhoş fazlarının muadili BMnin psiko ataklari olur. Tatlı krizi, anaç mod, çocuk mod. BMde ruh hastalığıyla çıkan modlar Kaidoda alkolün etkisiyle ortaya çıkıyor.

Bu iki karakterle baş edemedi Oda. O yüzden uyanış açtırmadı. Meyvelerine ve bedenlerine tam hakimler, uyanış acmamalari için hicbir neden yok.

Şuana kadar hibrit formda uyanış gösterilmedi, o yüzden Kaidonun fazları uyanış değil diyebiliriz.

Kaidonun sarhoş fazlarının muadili BMnin psiko ataklari olur. Tatlı krizi, anaç mod, çocuk mod. BMde ruh hastalığıyla çıkan modlar Kaidoda alkolün etkisiyle ortaya çıkıyor.

Bu iki karakterle baş edemedi Oda. O yüzden uyanış açtırmadı. Meyvelerine ve bedenlerine tam hakimler, uyanış acmamalari için hicbir neden yok.
Ben zaten uyanış demedim, hacim ve güç kazandırıyor. İlk gösterimde sarhoş fazı olarak gösterildi ama sonrasında kafa çekmeden de girip çıktığını gördük. Bu forma g5 karşısında ayıkken de girip çıktı. Yonko lobisisiniz güya Kaido’nun güçlerini ben anlatıyorum size yav :oleyo2:

Son düzenleme:

Kaido nun son formu uyanıştı.Yabancı forumlarda zaten söyleniyor.Bana görede öyle idi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık