Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normal şartlar altında Vegapunk Im'i fark edip dünyaya onu yayması gerekir ama adamdan öyle bir zeka beklemiyorum daha. :(

Abi Luffy reiz o kadar güçlü ki bizim Forum bile biat etti. Nerde o eski forum Zoro vs Luffy yaptıran. Artık Luffy reizin büyüklüğünü herkes kabul etti. Şimdide millet ağlar oldu bu Luffy çok güçlü abii zevk alamıyoruz diye.

Ben ağlamalardan çok zevk alıyorum ama :D
Ulan hele Lucci den ne kan aldı be. :D
Aklıma Kizarunun beyninin yerini değiştirdiği geldikçe gülerim. Haterların ağlaması çok hoş :D

Gözden kaçırdığın nokta şu evet Teach'e yatırım yapıldı ama o yatırım genel olarak korsanlık yarışıyla alakalıydı ama korsanlık yarışı serinin ikinci yarısında rafa kalkmasa da geri plana atıldı.

Haliyle şuan ön planda olan Im ve geçmişle hesaplaşma, beklenen kurtarızı, özgürlük getiren vesaire.

Yani elbette Teach üç beş bir şey yapacaktır ama artık o final arcdaki rakip olma ihtimalini kaybetti.
Final arc düşmanı olmayabilir ama bana göre Nika modunu ciddili zorlayacağını düşünüyorum ben olası dövüşlerin için. Dediğine hak veriyorum ama nika ortaya çıkmasaydı Teach çok mantıklıydı son düşman için.

O değilde gördüğüm kadarıyla en çok ağlayanlar zoro fanları.Amiral fanları bile tebrik etti Luffy i.Zorocular geçen bölümden çok sinirliler.Hala sinirleri geçmemiş belli : )

mum adam ve sümük adam karşısında iş görmez hale gelen karakterler yoldan geçerken koramiral tekliyor. ne bereketli 2 seneymiş öyle, herkes level kasmış.

Son düzenleme:
Luffy artık uçan kuş için bile Nika moduna girecek. G4 - Snakeman g2-g3 falan bunlar bitti gitti. Hiç bir anlamı kalmadı artık.

Nikayi yenme tarifini gecen sene vermistim.

Deniz tasindan yapma balyozu aliyorsun kafasina indiriyorsun.

Ne nika kaliyor geriye ne gebeş.

Gebeş olmadigi icin tum forum mutlu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık