Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy zamanlarında bile bir dengi yoktu, Nika'yla birlikte artık farklı bir bakış açısı edinmemiz gerekiyor. Yoksa dediğim gibi serii iyice anlamsız bir hal alacak, burada bir şekilde zaman geçiriyorsak bu direniş anlamsız. Saitama'da olduğu gibi o tanrısal gücü sorgulamadan seriiye devam edeceğiz.
Çare Teach kısmetse. Meyve gücü iptal etme derken belki bir katakulliyle eski haline döndürebilir Luffy'i ya da en azından denk dövüş izleriz.
Çare'nin Teach olduğunu sanmıyorum diğer tanrı meyveleri belki denktir diye düşünüyordum şahsen ama Satürn'ün performansı çok kötü.

Gerçekliği büküyor karakter resmen mesela Kizaru kadar hızlı bir adamı nasıl dev haline gelip direkt yakalayabiliyorsun ? Bu Kizaru yavaş mı yoksa g5 çok mu hızlı ? Devken bile mi yakalayacak kadar hızlı ?

Satürn üç beş bir şey yapsa, onun da meyvesinin bir halta yaradığını falan görseydik bari.

Teach, antik silahları rahatlıkla ele geçirecek güçte, sonra herkesi tekleyip im in koltuğa oturacak the bad ending

En bayık muhabbet Luffy ölmüş, Nika reenkarne olmuş gibi yazılması. Bu ne zaman bitecek gerçekten merak ediyorum. Yoksa Nika'nın retcon oluşu, senaryonun dandik oluşu vs zaten belli.

Çare'nin Teach olduğunu sanmıyorum diğer tanrı meyveleri belki denktir diye düşünüyordum şahsen ama Satürn'ün performansı çok kötü.

Gerçekliği büküyor karakter resmen mesela Kizaru kadar hızlı bir adamı nasıl dev haline gelip direkt yakalayabiliyorsun ? Bu Kizaru yavaş mı yoksa g5 çok mu hızlı ? Devken bile mi yakalayacak kadar hızlı ?

Satürn üç beş bir şey yapsa, onun da meyvesinin bir halta yaradığını falan görseydik bari.
Teach'e yapılan yatırım büyük. Antik silahları da bence bir şekilde ele geçerek. Shiaroshi değil fakat bana göre Wano'dakini alacak. Teach bu yüzden şu an Im ile birlikte en büyük rakip Luffy'e.

Teach'e yapılan yatırım büyük. Antik silahları da bence bir şekilde ele geçerek. Shiaroshi değil fakat bana göre Wano'dakini alacak. Teach bu yüzden şu an Im ile birlikte en büyük rakip Luffy'e.
Gözden kaçırdığın nokta şu evet Teach'e yatırım yapıldı ama o yatırım genel olarak korsanlık yarışıyla alakalıydı ama korsanlık yarışı serinin ikinci yarısında rafa kalkmasa da geri plana atıldı.

Haliyle şuan ön planda olan Im ve geçmişle hesaplaşma, beklenen kurtarıcı, özgürlük getiren vesaire.

Yani elbette Teach üç beş bir şey yapacaktır ama artık o final arcdaki rakip olma ihtimalini kaybetti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık