Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace ile vs sinde ace ateşli haç saldirisini yapiyor ve karasakalı sarsiyor ama yeteri kadar guclu olmadigindan karasakal atlatiyor ben kafamdan uydurmuyorum bunlar var olan seyler seri de mutlak güce sahip bir meyve degil aslinda bir sürü zayıf yönü var.
Arkasından gelen bir saldırıya karşı da savunmasız. Ya da geniş alan saldırısı olsa tamamen bloke edemeyebilir. Zaten o da bu meyvenin zafiyetini kapatmak için deprem meyvesi verdi herife. Sadece savunma amaçlı bile kullansa öküz gibi güç. Sadece yami olsa evet kusurlu bir güç olurdu ama deprem meyvesiyle dezavantajları ciddi oranda gideriyor. Fakat öyle veya böyle darbe alıyor. Alınca canı da yanıyor. Nika kavram dışı bir şey oldu artık. Kaldı ki mangaka nika'yı kısıtlıyor. Haki yönünden ciddiyet yönünden dayanıklılık yönünden vs bu da ayrı bir yazarlık beceriksizliği fakat buna rağmen nika aşırı bir güç olmaya devam ediyor

O meyveyi yeni kullanmaya başladığı dönemde ki savaşı Teach en az ana karakterler kadar plot armor basılı bir karakter. Law hiç bir şekilde yakalanmaması gerekirdi öyle bir şey olsa ama yenildiğini gördük.
Şöyle düşün luffy cekiliyor diyelim ryosu var meyvrli saldirisina haki ekleyebilir ve yahut başka biri menzilli saldirisini kullanabilir karasakal da kaido gibii çelik zirha sahip degil ki üstelik yami den dolayi fazla hasar alıyor.

Arkasından gelen bir saldırıya karşı da savunmasız. Ya da geniş alan saldırısı olsa tamamen bloke edemeyebilir. Zaten o da bu meyvenin zafiyetini kapatmak için deprem meyvesi verdi herife. Sadece savunma amaçlı bile kullansa öküz gibi güç. Sadece yami olsa evet kusurlu bir güç olurdu ama deprem meyvesiyle dezavantajları ciddi oranda gideriyor. Fakat öyle veya böyle darbe alıyor. Alınca canı da yanıyor. Nika kavram dışı bir şey oldu artık. Kaldı ki mangaka nika'yı kısıtlıyor. Haki yönünden ciddiyet yönünden dayanıklılık yönünden vs bu da ayrı bir yazarlık beceriksizliği fakat buna rağmen nika aşırı bir güç olmaya devam ediyor
Yami yami yi mutlak güç sanıyolar ama saldırı aldıgında kullanicinin fazla acı hissetmesine de sebep oluyor dedikleri kadar güçlü meyve olsa gura gurayı niye alsın karasakal logialar gibi tamamen o meyveye o elemente de dönüşemiyor Karasakal.

Bu konuda bende fikrimi belirtmek isterim.
Kaidonun dediği gibi zirveye meyve ile gelemezsin sözünün karşılığını Teach vs sinde alacağız bence, Luffyi çok zorlayacaktır ama Haki tarafında Luffyi zirveye götüren bir vs olacaktır. Bu vs de Hakinin detaylarını ve zirvesini göreceğimizi düşünüyorum meyve odaklı olacağını düşünmüyorum.
Nika sadece bir meyve değil, sorun burada. Yoksa doğru, ben de eskiden senin gibi düşünüyordum, Teach'i alt etmesinin tek yolu hakiydi. Şu an, Nika'nın olmadığı bir Teach savaşı mümkün görünmüyor. Haliyle Teach'in meyve iptali çalışmayacak. Ben Nika'yla bir bütün olacağını düşünüyorum.

Cekilme asamasinda saldiri yapabiliyorlar sağlam bir saldırı yaptıkların da karasakala karasakal hiçbir şey yapamaz.
-Karasakal meyveyi yedikten sonra dünyaın en güçlü adamı olduğunu Ace'e söylüyor.
-Çekilme aşamasında Ace gibi bir adamda sorun yaşamadı, kaldı ki Hancock da bu aşamada tepki vermedi :d

Meyve gücünü iptal etmekten bahsediyoruz elbette mutlak güç.

Kendi fikrim, şeytan meyvesi sahibi bir karakterin Karasakal'ı yenmesi, hem Ace'e hem Karasakal'a hem de seriye ihanettir.

-Karasakal meyveyi yedikten sonra dünyaın en güçlü adamı olduğunu Ace'e söylüyor.
-Çekilme aşamasında Ace gibi bir adamda sorun yaşamadı, kaldı ki Hancock da bu aşamada tepki vermedi :d

Meyve gücünü iptal etmekten bahsediyoruz elbette mutlak güç.
Meyve gucunu o vs boyunca iptal edemedigini de biliyorsundur umarım geçici süre iptal oluyor.

Arkadaşlar diyorsunuz ya karasakal meyvesi ile meyve kullanıcılarını çekebiliyor meyvesini iptal edebiliyor diye ama şunu da unutmamak lazım güçlü bir hakin varsa üzerinde ki meyve etkisini kaldirabiliyorsun misal law kendi ve tayfasinin üzerinde kullanılan meyve gücünü hakisi ile iptal ediyor yani demek istediğim teach lawı çekmeye çalıştığı zaman yeterince haki ile engellemek isterse engelleyebilir gibi düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık