Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1082: Yeni Çağ Yaklaşıyor! Kızıl Saç'ın İmparator Öfkesi!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    27
@Mewtwo @Kuroro @İtachi_27 @Skywalker @Lucky Luke @Büyük Korsan Kaidou
Reisler Shanks'ın kılıcına hangi hükümet çalışanı haki basmıştır? :D
A) Kızıl Ejder Garling
B) Kara kılıç ustası Mihawk
C) Kara kılıç ustası Aramaki
D) Kel Gorosei
Shanks nokta atışı yapmak için kılıcın ucundan göstermiş sadece onun harici yakın mesafelerde genelde yürürken kendi salıyor gemi falan çatırdatıyor adam bayıltıyor falan ;) Reis siz önce şu kara kılıç görüntüsünü bi atsanız keşke hani geçen bölümde sormuştum ama bölümden bir kare bile atamadınız bekliyorum hala :ehe:

@Mewtwo @Kuroro @İtachi_27 @Skywalker @Lucky Luke @Büyük Korsan Kaidou
Reisler Shanks'ın kılıcına hangi hükümet çalışanı haki basmıştır? :D
A) Kızıl Ejder Garling
B) Kara kılıç ustası Mihawk
C) Kara kılıç ustası Aramaki
D) Kel Gorosei
Mihawk hükümet çalışanı değildir. Ağabeyi Im’e isyan edip yalnız takılan bir reistir. Mihawk basmış olabilir.
Garling’in Shanks’ın varlığından haberdar olduğunu sanmıyorum.
Kılıç > Aramaki olduğuna göre, Aramaki basamaz. Ancak, kılıcı görünce secde edebilir.
Kel’in kılıç kara değil, o da değildir.

Fark ettiniz mi ? Önce hakinin Aramaki'ye bir şey yapmadığını iddia ettiler sonra kendileri de inanmayınca hakinin fanı oldukları birine ait olabileceğini ama fanı oldukları karakterlerden öyle bir haki görmedikleri için hangisine ait olabileceğini bilmediklerinden ortaya bir anket öne sürdüler.

Bu arada o haki kılıcı kınından çekince taşan hakidir. Shanks'ın adamının kastettiği "bütün hakiyi salma" olayı "taşan hakinin tümünü" Ayamaki'ye salma olayıdır. Hakisinin zekatının tümünü kullanmamasını söylüyor adamı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık