Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reyiz düz vuruşla Kaido'nun aklını alıyor. Lucci Kaido'nun kayıp kardeşi değilse tek yemesi lazım.
Kaido Kenpachi dövüşten zevk aldığı için gücünü kısmıştı orada. :) Diyordu zaten bayadır böyle dövüş olmuyordu diye... Sence bir tane çakayım pekmezi aksın ister mi istemez. Mihawk gibi test etmedi ama tatlı sert dövüştü karşılık veremezse tadı damağında kalacaktı.

Reyiz düz vuruşla Kaido'nun aklını alıyor. Lucci Kaido'nun kayıp kardeşi değilse tek yemesi lazım.
O öyle olmuyor işte, Doflamingo karşısında can çekişen Law, Mama karşısında şov yaptı. Mama Doflamingo'dan dahamı zayıftı, tabi ki hayır. Öyle bazı fanların düşündüğü gibi Nika'nın ezeceği bir Lucci görmemiz mümkün değil. Ha sonuna kadar savaşmayabilirler, savaş bir şekilde yarıda kalabilir. Ben de şu an bir ölüm kalım savaşı beklemiyorum ama Luffy'den tek yiyecek bir Lucci beklemeyin.

Shanks baba gelip satışları biraz toparladı diye Oda yine şımarmış. Çokbilmiş adası rezalet ilerliyor. Seraphimler üzerinden işlemeyeceksen basıp gidelim şu adadan Lucci nedir yahu. Kim takar Lucci'yi bu saatten sonra. Luffy'nin salaklığı sayesinde vursa vursa 3 tane vurur sonra Nika ifadesini alır. Guernica reise ayrı arc çizsen okunur orası ayrı.

Kaido Kenpachi dövüşten zevk aldığı için gücünü kısmıştı orada. :) Diyordu zaten bayadır böyle dövüş olmuyordu diye... Sence bir tane çakayım pekmezi aksın ister mi istemez. Mihawk gibi test etmedi ama tatlı sert dövüştü karşılık veremezse tadı damağında kalacaktı.
O yüzden mi Hibrit modta moddan moda girip şarap ile haki artırıyordu.

Yine Emre yine yanlış bir ifade.:(

O yüzden mi Hibrit modta moddan moda girip şarap ile haki artırıyordu.

Yine Emre yine yanlış bir ifade.:(
Onun sebebi şuydu. :D
Hakiyle daha güçlü vurmuştur ama bu yine %100 asıldığı anlamına gelmiyor bence.%100 vurunca zaten adadan atmıştı hatta sonrasında üzülmüştü naptım ben gibisinden.Kellesini almadım olayı işin bahanesi bildiğin adamı yendiğine üzüldü orada.Ben Yamato’ya da %100 daldığına inanmıyorum.Öldürecek kadar riskli vurmuş olabilir Yamato’ya ama full güç anlamına gelmiyor.Sonuçta kendin kanındandı.

Onun sebebi şuydu. :D
Hakiyle daha güçlü vurmuştur ama bu yine %100 asıldığı anlamına gelmiyor bence.%100 vurunca zaten adadan atmıştı hatta sonrasında üzülmüştü naptım ben gibisinden.Kellesini almadım olayı işin bahanesi bildiğin adamı yendiğine üzüldü orada.Ben Yamato’ya da %100 daldığına inanmıyorum.Öldürecek kadar riskli vurmuş olabilir Yamato’ya ama full güç anlamına gelmiyor.Sonuçta kendin kanındandı.
Yine hevasina göre yorumlayan Emre.:(

Gözünün önünde Atlas'ı parçaladı. Haftaya Lucci'nin içinden geçeceğinin mesajı verilmiş. İddia'ya girmek isteyen söylesin. :D
Orada Oda Lucci üstünden Luffy’e mesaj verdi aslında.Atlas yunan mitolojisinde dünyayı gerçek anlamıyla sırtlayan düşmesini engelleyen kişiydi.Luffy de dünyanın yükünü sırtlayan seçilmiş kişi şu anda mecazi olarak.Atlas’ı parçalayarak Atlas bile olsa farketmez Cp0 görevini yapar mesajı verdi Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık