Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050: Onur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 45.9%
  • Orta

Kullanılan: 83 25.1%
  • Kötü

Kullanılan: 96 29.0%

• Kullanılan toplam oy
    331
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King nefretin mi daha fazla yoksa Big Mom nefretin mi? :hhh:
Nefret dediğin şey olanları söylemek mi ? King gidip Cracker'ı çok zorlanarak yener dediğim bir tane yorum bul şurda 1 yıl kendimi banlatacağım.Ben senin o denklikteki yorumlarını da hatırlıyorum ama :D

Değil.Linlin Marco hariç hepsine üstünlük kurdu Mihawk kuramadı basit.
Linlin dövüştü,Mihawk ise dövüşmedi yalnız.Aynı şey değil.

Linlin'in abanarak attığı bir saldırı veteranı indiremedi,Franky'den suratına patinaj yedi,Robin tarafından simit tarifesine maruz kaldı,Brook tarafından blitzlendi.Şunlarla kıyaslanınca önüne çıkan Vista'yı,Croco'yu indirmemek gayet normal kalıyor.

Nefret dediğin şey olanları söylemek mi ? King gidip Cracker'ı çok zorlanarak yener dediğim bir tane yorum bul şurda 1 yıl kendimi banlatacağım.Ben senin o denklikteki yorumlarını da hatırlıyorum ama :D

Linlin dövüştü,Mihawk ise dövüşmedi yalnız.Aynı şey değil.

Linlin'in abanarak attığı bir saldırı veteranı indiremedi,Franky'den suratına patinaj yedi,Robin tarafından simit tarifesine maruz kaldı,Brook tarafından blitzlendi.Şunlarla kıyaslanınca önüne çıkan Vista'yı,Croco'yu indirmemek gayet normal kalıyor.
Ama Linlin'e bir şey olmadı.Linlin'in gülünç duruma düşmesi onu güçsüz ya da zayıf biri yapmıyor.Dediğim gibi Big Mom Marco hariç herkese üstünlük kurdu.Marco için yanımda ruh yok dedi işine baktı.Yoksa Marco'da gidecekti.
Mihawk'ın bir karşılaşma da bu kadar dominant olduğunu henüz göremedik.İmparator seviyesi farkını ortaya koyardı.

Ama Linlin'e bir şey olmadı.Linlin'in gülünç duruma düşmesi onu güçsüz ya da zayıf biri yapmıyor.Dediğim gibi Big Mom Marco hariç herkese üstünlük kurdu.Marco için yanımda ruh yok dedi işine baktı.Yoksa Marco'da gidecekti.
Mihawk'ın bir karşılaşma da bu kadar dominant olduğunu henüz göremedik.İmparator seviyesi farkını ortaya koyardı.
Evde unutmuş galiba.Böyle birşey Shanks,Mihawk Zoro gibi karakterlerde yaşansa yerden yere vururlar o karakteri.Millet Mom olduğu için he deyip geçiyor artık.

Adam açık şekilde takmıyor. Marineford'da öylesine vakit geçirmek için bir şeyler yaptı o kadar. Mihawk'ın umursamaması ciddi dövüşmemesi de onu güçsüz yapmıyor. BM Fiziksel olarak serinin en iyilerinden biri ama Jinbe tarafından top gibi atılıyor. Üstünlük gayet Jinbe'deydi orda :D ayrıca bir önceki arc denize düşüyordu aynı adam tarafından. Kadın yonko evet ama olabiliyor seride böyle şeyler. Mihawk'ın tutulması çok absürt bir olay değil.

Adam açık şekilde takmıyor. Marineford'da öylesine vakit geçirmek için bir şeyler yaptı o kadar. Mihawk'ın umursamaması ciddi dövüşmemesi de onu güçsüz yapmıyor. BM Fiziksel olarak serinin en iyilerinden biri ama Jinbe tarafından top gibi atılıyor. Üstünlük gayet Jinbe'deydi orda :D ayrıca bir önceki arc denize düşüyordu aynı adam tarafından. Kadın yonko evet ama olabiliyor seride böyle şeyler. Mihawk'ın tutulması çok absürt bir olay değil.
Mihawk'ın güçsüz olduğunu söylemiyorum.İmparator seviyesinde olmadığını söylüyorum.

Dün Twitter’da gördüm. Tam 10 yıl önce Luffy ve Law Kaidoyu devirmek için ittifak kurmuşlar. Bölüm 668 Tarih 28 Mayıs 2012. Belkide Kaidonun düşüşünün bu kadar uzatılması bundandır. Bir plan açıklanması ve gerçekleşmesi için 10 sene boyunca çizilmiş olması çok farklı birsey. Bir yandan uzadığı gerçeği diğer yandan bunu planlama ve gerçekleştirme başarısı. Şöyle düşününce benim animede günceli yakalayıp mangaya geçtiğim arc Punk Hazard’dı. 10 sene geçmiş olması biraz tuhaf hissettirdi 😅 10 sene boyunca kendinden koparmaması ise güzel bir his. Artık bitene kadar buradayız.☺
10 sene deyince bir tuhaf geldi bana da. 10 senedir Law ile beraberim şimdi ayrılık vakti. :ühü:
Ayrılsın da tabi kendi yolunu çizerek poneyi bulsun kar leoparım. Umarım öyle de olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık