Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüş bittiyse Zoro da gotoryu olsun! Bitmişse hakikaten şaşırırım. Son bir Luffy bağırışı olmadı bile doğru düzgün.
Ne biliyim hani bir Kata Dof Lucci dövüşü sonrası harbiden bitti ya diyebiliyordum da böyle hiç bitmiş gibi durmadı. Şehirde herkesin gözünün içinde yenilmeli/ölmeli bence Kaido. Ayrıca yenildi yazısı da gelmedi. Gelse de kalkabilir bu saatten sonra tabi Luffy de gördük bunu :D

Linlin gibi, Kaido da denizcilerin kapısından dönmüş. Denizcilerin keşif ekibi iyi çalışmış ama şansızlık yaşamışlar. İkisi denizci olsaydı, şu an her şey çok farklı olabilirdi.
Luffy vs Kaido bitti gibi geldi bana. Bundan sonra Kaido uyansa da, farklı bir şeyler olur muhtemelen. Gerçi ben Kaido'nun da, King ve Queen gibi denize düşmesini bekliyordum.
Zoro konusunda hala tık yok. Sıkmaya başladı. O melek neydi, ne oldu; insan bunlara da değinir.

Son düzenleme:
Linlin gibi, Kaido da denizcilerin kapısından dönmüş. Denizcilerin keşif ekibi iyi çalışmış ama şansızlık yaşamışlar. İkisi denizci olsaydı, şu an her şey çok farklı olabilirdi.
Luffy vs Kaido bitti gibi geldi bana. Bundan sonra Kaido uyansa da, farklı bir şeyler olur muhtemelen. Gerçi ben Kaido'nun da, King ve Quenn gibi denize düşmesini bekliyordum.
Zoro konusunda hala tık yok. Sıkmaya başladı. O melek neydi, ne oldu; insan bunlara da değinir.
Bitti deme, çünkü inanırım :ühü:
Ne biliyim hani bir Kata Dof Lucci dövüşü sonrası harbiden bitti ya diyebiliyordum da böyle hiç bitmiş gibi durmadı. Şehirde herkesin gözünün içinde yenilmeli/ölmeli bence Kaido. Ayrıca yenildi yazısı da gelmedi. Gelse de kalkabilir bu saatten sonra tabi Luffy de gördük bunu :D
Güvenim yok Odaya. Hem tamam yerin dibine girdi de bu Kaido öldü mü bayıldı mı? O manyak kendine geldi mi yine başa bela. Law son enerjisiyle kalbini falan alsa bari. :oops:

Garp vs Rocks konusunda çok fena ters köşe yapacak gibi hissediyorum. Alabasta'da Croc'u yeneni Smoker diye duyurduklari gibi bir şey varsa seriyi bırakır forumdan kendimi sınırsız banlar Muğla'ya yerleşirim
Şunları çizdikten sonra öyle bir şey yaparsa yazıklar olsun bunca zamanımızı boşların boşuna harcamışız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık