Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba içinden el geçme olayi organlara zarar veriyor mu? Aksi garip olur gerçi. Ryou gibi bir etki bekliyorum belki fazlası.

Bu arada zoro olmayınca akıyor bölüm :)
Içinden el geçmiyor, Kaidoyu lastik yapmış Nika. Kaidonun karnını balona çevirmeler, gözünü esnetip burnunu ellemeler, yüzüne vurup kafasının arkasına geçirmeler hep bundan. Kaido bile ben lastik değilim diye şaşırıyor. Hiçbir meyve uyanısı rakibe etki etmezken ne hassa Nika etki edebiliyor. Esnemeye bağlı olarak da acı ćekiyor Kaido. Son sahnede 3 5 damla kan çizmiş hasar aldığına dair. :)

50-60 yaşındaki adamlara da kadim demezsin.
Kadimlerin göörünüş olarak Robin'in çocukluğundan bu yana hiç değişmemişler. Bu nedenle yaşlanmıyorlar denilerek ölümsüz bunlar diye teoriler vardı.

Tek sıkıntı madem ölümsüzler neden dikkat çekmiyolar? Neticede gölgeler ardında değiller, herkes görüyor bunları. Ya anılar ile oynama güçleri var ya da biliniyor ölümsüz olduklar. İkiside gökten inme olur.

....ama sOda her türlü yaptım oldu der.

Kizaru elbette ışık hızında değildir de gemi kullanması kendini yansıtarak ışınlanması falan tamamem meyvenin hızına ayak uyduramayacağından aldığı önlemler bence.
Onu duramayacağı için yapıyor.Aslında meyvenin yüzde üçünü falan kullanıyordur ayna dünyasında böyle bir problemi yok aynadan aynaya yolculuk yapabilir yol üstünde tek atabilir. :D

[
Içinden el geçmiyor, Kaidoyu lastik yapmış Nika. Kaidonun karnını balona çevirmeler, gözünü esnetip burnunu ellemeler, yüzüne vurup kafasının arkasına geçirmeler hep bundan. Kaido bile ben lastik değilim diye şaşırıyor. Hiçbir meyve uyanısı rakibe etki etmezken ne hassa Nika etki edebiliyor. Esnemeye bağlı olarak da acı ćekiyor Kaido. Son sahnede 3 5 damla kan çizmiş hasar aldığına dair. :)
Esneme değilde Luffy herşeyini Kaidonun içinde gezdirebiliyor gibi.:)

El arkından sonra bende dahil olmak üzere çoğu kişi zaten lastiğin zoan olup olmama ihtimalini konuşuyordu. Mangaka Luffy'nin gear sonrası hareketsiz kalması, boyutunun küçülmesi gibi fiziksel yan etkileri çizerek göz kırpmıştı. Chopper üzerinden bu ihtimalleri tartışıyorduk.

Seneler sonra, Doflamingonun tepkisi, meyvenin çalınmış olması, adı saklanan meyve gibi detayların yanına Kaidonun Culverin tekniği hakkında yaptığı yorum sonrası lastik meyvesi hakkında daha kesin fikirler ortaya çıktı. Gerçi ben en başından beri gizlenen meyvenin bu olduğunu iddia etmiştim ama :p neyse kendimi övmeyi bi kenara bırakayım.

Meyvenin zoan çıkması beni şaşırtmadı. Çoğu kişinin aksine ben okeyim. Herkes gibi benim de içime sinmeyen tek şey işleniş şekli oldu. Zoro ve Luffy'nin aldığı güçlendirmeler elbet olacaktı ama oluş şekilleri, hem zaman olarak hem de işleniş olarak hoşuma gitmedi. Sanırım eleştirilerin çoğu da bu yüzden.

Toon Force olayına gelecek olursak, sadece bu arca özel birşey ise sindirilebilir. Ama seri sonuna kadar böyle şeyler göreceksek :/

Op benim için keyifle okunan bir seriden merak ettiğim şeyler için takip ettiğim bir seriye döndüğü için pek şey etmedim.

Ha bu arada dövüş sonunda da demiştim ama gene diyorum, Zoro-kun öldü sanırım.

Bilemedim şimdi. Bildigin el komple geçmis gibiydi. karnini balona çevirmekten ziyade de kendini sisirdigi için gibi geldi. Bu hafta anlariz.

o yüzden mi hçbir kılıç ustasıyla vs attırmıyor 😂 mihawk yollayalımda geleceği görmeden kelle paçası çıksın lütfinin
Ya Marinford'da bile adamın esnekliğinden dolayı hasar atamadı Mihawk. Yılların kılıç ustası Mihawk önüne geleni kesip biçiyor ama Luffy'nin o kadar yüksek esnekliği var ki herife dokunamıyor bile.

Şimdiki haliyle ne Mihawk ne Zoro dinler. Hatta ikisini aynı anda tokatlar. Kaido'yu atlama ipi yapan, Zoro'yla, Mihawk'ı Yoyo gibi evirir çevirir, Beyblade gibi birbirine vurdurur. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık