Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar, acaba Im sama gelecek olan Joyboy ile yeniden kapışmayı istiyor olabilir mi? Bu sayede bunak gorosailer meyveyi apaçık ele geçiriyorlardır. Normalde isteseler, Kizaru zaten ışık hızında gidiyor. Söyle hemen saniyesinde alabastada veya dresrosada veya başka bir yerde olur. Bu yüzden Gorosailer apaçık olarak Luffy'i öldürmeleri için hemen amiralleri yollayamıyorlar. Gerçi bir keresinde Kuzan'ı tek başına yollamışlardı ama Kuzan, Garp'a olan cannborcundan ötürü mü ne Luffy'i etkisiz kılabildiği halde ona bir şey yapamamıştı. Yoksa 3 amirali aynı anda gönder, Luffy'nin öldüğünden emin ol. İm-sama büyük ihtimalle onun yaşamasını istemiş olabilir mi?🤔
Bu yukarda bahsettiklerimden daha şimdiden bir kaç istisnaları fark ettim. Asıl mantık aramak böyle bir animede, asıl saçma olan bu 😠

Normalde isteseler, Kizaru zaten ışık hızında gidiyor. Söyle hemen saniyesinde alabastada veya dresrosada veya başka bir yerde olur.
Dostum adam gemi ile seyahat ediyor ama sen bilirsin. :) Shabody'e güllelerin üzerinde giriyordu.

Yan sanayi ışık yani. 3 büyüklerde bahsedilen ışık hızı gerçeğinden çok uzak. Mangakalar hayp yaratmak için atıyor arada ışık falan çok takılma.

Dostum adam gemi ile seyahat ediyor ama sen bilirsin. :) Shabody'e güllelerin üzerinde giriyordu.

Yan sanayi ışık yani. 3 büyüklerde bahsedilen ışık hızı gerçeğinden çok uzak. Mangakalar hayp yaratmak için atıyor arada ışık falan çok takılma.
Yalnız şöyle bir durum da var. Kizaru, Jimbe ve onun kaptanını ararken birimindeki adamlara onu görürseniz bana haber verin yeterli diye emir veriyor. Hatta onlar saldırıyorlar güneş korsanlarına. Kizaru buna kızıyor. "Ben onlara onları görünce bana haber verin, saldırmaları mı istemedim ki" diyor. Onca mesafe var. Kizaru mesafeyi hemen kapatacağını bildiği için böyle söylemiş olabilir mi?

Luffy'nin karakterinde bir değişiklik olmadı ki, adamın en bilinen karakteri eğlenceli, vurdum duymaz ve umarsız oluşuydu artık öyle bir hale geldi ki Yonkou'yla dalga geçiyor. Yani aslında zayıflayan tek şey Zoro'cuların, Luffy'le kıyas kabul edemeyeceğini anladıkları için rekabet isteklerinin azalmasıdır. :ehe:

Luffy'le arasındaki fark şuydu:

Luffy>>>>Zoro

Şu oldu

Luffy>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Zoro

Umarım seri bir an önce biter yoksa şu olmasından korkuyorum.

Luffy>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Zoro:hhh:
o yüzden mi hçbir kılıç ustasıyla vs attırmıyor 😂 mihawk yollayalımda geleceği görmeden kelle paçası çıksın lütfinin

Yalnız şöyle bir durum da var. Kizaru, Jimbe ve onun kaptanını ararken birimindeki adamlara onu görürseniz bana haber verin yeterli diye emir veriyor. Hatta onlar saldırıyorlar güneş korsanlarına. Kizaru buna kızıyor. "Ben onlara onları görünce bana haber verin, saldırmaları mı istemedim ki" diyor. Onca mesafe var. Kizaru mesafeyi hemen kapatacağını bildiği için böyle söylemiş olabilir mi?
Bir tahminim yok. Ancak Kizaru'nun hızından çok da uzak olmayan karakterlerin de evrende öyle adadan adaya saniye sürede gidemediklerini biliyoruz, günler sürüyor gelmeleri gitmeleri. Örnek Marko. Luffy ark başında ceylan hızındayım diye övünen Gazzleman'dan ecnebilerin "blitz" dediği şeyi yiyordu.

Işık hızı dünyayı saniyede 8 kere turlamak gibi ütopik bir hız. Oda ileride ne yapar bilmiyorum ancak şu ana kadar böyle bir hız göremedik. Çeyreğinin çeyreğini bile göremedik hatta. Kizaru'nun kendisi zaten bir yere giderken gemi kullanıyor. :) Gidebilse kendi gider.

Bir tahminim yok. Ancak Kizaru'nun hızından çok da uzak olmayan karakterlerin de evrende öyle adadan adaya saniye sürede gidemediklerini biliyoruz, günler sürüyor gelmeleri gitmeleri. Örnek Marko. Luffy ark başında ceylan hızındayım diye övünen Gazzleman'dan ecnebilerin "blitz" dediği şeyi yiyordu.

Işık hızı dünyayı saniyede 8 kere turlamak gibi ütopik bir hız. Oda ileride ne yapar bilmiyorum ancak şu ana kadar böyle bir hız göremedik. Çeyreğinin çeyreğini bile göremedik hatta. Kizaru'nun kendisi zaten bir yere giderken gemi kullanıyor. :) Gidebilse kendi gider.
Kizaru elbette ışık hızında değildir de gemi kullanması kendini yansıtarak ışınlanması falan tamamem meyvenin hızına ayak uyduramayacağından aldığı önlemler bence.

Kizaru elbette ışık hızında değildir de gemi kullanması kendini yansıtarak ışınlanması falan tamamem meyvenin hızına ayak uyduramayacağından aldığı önlemler bence.
Arkadaş saniyesinde adaları turlamasından bahsetmiş. Ben de bunu yapabilecek olsa yapardı diyorum.

Pika Pika no mi bildiğim kadarıyla tam ışık olarak çevirilmiyor. Daha çok Parıltı olarak geçiyor diye biliyorum. Yani uzun mesafede sadece aynalar içinde yapabiliyor olabilir. Bilmiyoruz henüz. Yine de ben gösterilen kadarıyla bahsettim, Oda ne yapar sonrasında bilmiyorum.

Kaido,Roger ve WB ile yan yana sayılabilecek birisi değil.Bunların dengi falan değil bu adam.İşlenmemiş Shanks,Teach,Dragon gibi adamlar varken cidden Kaido'nun serinin güncel zirvesi çıkma ihtimali yok abiler.Daha bunun Im'ı falan da var.
Teach'in karanlık meyvesi mitik zoan falan çıkar uyanışlarla İm hariç herkesi geçer o ayrı. Teach gelişimini tamamlamadıysa Kaido'dan güçsüzdür. Luffy, Kaido'dan sonra Shanksla dövüşse bile power up alacağını sanmıyorum ki bence dövüşmeyecek. Shanks, Kaido'dan güçlüyse zaten bu unvan işi iyice saçmalayacak. Dragon daha güçlü çıkabilir onda sıkıntı yok. Hükümet, devrimci liderinde en güçlü ünvanının olmamasını isteyip bunun Dragon'a gitmemesini sağlamış olabilir. Ya da daha gizli takıldığından bilinmiyordur vs...

Teach ve İm'i denklem dışı sayarsak, yaşayan karakterlerden Dragon dışında birinin en güçlü çıkması Oda'nın saçmalığıdır. Arc boyunca 100 kere en güçlü lafı geçti. Okuyucu kandırmaktır bu. Kandırıyor zaten de olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık