Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1021: Şeytani Çiçek

Bölüm Nasıldı?

• Robin gibi güzel

Kullanılan: 188 73.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 36 14.0%
  • Momonosuke gibi boş

Kullanılan: 33 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Black Maria'nın yenilme şekli vesilesiyle Sasaki reise ayrı bir parantez açıp yine diğerlerinden farkını göstermek istiyorum. Bu bölüm iyice ayyuka çıktı.
Black Maria da Who's Who'da düşmanından kaçarken yeniliyor.

Sasaki reis ise düşmana taarruz ederken, düşmanı kaçarken yeniliyor.

Bu arada Black Maria'nın yenilme şekli vesilesiyle Sasaki reise ayrı bir parantez açıp yine diğerlerinden farkını göstermek istiyorum. Bu bölüm iyice ayyuka çıktı.
Black Maria da Who's Who'da düşmanından kaçarken yeniliyor.

Sasaki reis ise düşmana taarruz ederken, düşmanı kaçarken yeniliyor.
Helikopter Sasaki tayfaya gelsin!

Diğerleri olmuş niye sorunum olsun ?

Mesela @Aiden' söylediği şeyde nereyi çarpıtmışsa oraya cevap ver. Momo'nun ağlaması gayet doğal, lütfünün ağlaması da doğal hatta arada yaş farkı olduğundan Momo'nun ağlaması kadar doğal değil.
Momo'nun ağlaması ile ilgili bir sorunum yok severim keretayı. Bana Zoro'yu anımsatıyor.:D

Diğerleri olmuş niye sorunum olsun ?

Mesela @Aiden' söylediği şeyde nereyi çarpıtmışsa oraya cevap ver. Momo'nun ağlaması gayet doğal, lütfünün ağlaması da doğal hatta arada yaş farkı olduğundan Momo'nun ağlaması kadar doğal değil.
Çocuk ve üstüne yük vermişler. Bir şeyler başarmak istiyor ve 8 yaşında. Annesi babası geçen ay öldü belki

Şimdi Kinemon ve Kiku öldü belki

Luffy Ace öldü diye dünyaları yıkmıştı. Örneğim bu şekilde. Kendini işe yaramaz hissedersin, kurtaramadim diye. Luffy tayfasını Kumaya meze ederken de aynı tepkiyi veriyor. Liderin elinden bir şey gelmezse yapması gereken bu

Momo'nun ağlaması ile ilgili bir sorunum yok severim keretayı. Bana Zoro'yu anımsatıyor.:D
O zaman gir savun çocuğu arkadaş ne diye Luffy savunmaya başlıyorsun :artiz:

Çocuk ve üstüne yük vermişler. Bir şeyler başarmak istiyor ve 8 yaşında. Annesi babası geçen ay öldü belki

Şimdi Kinemon ve Kiku öldü belki

Luffy Ace öldü diye dünyaları yıkmıştı. Örneğim bu şekilde. Kendini işe yaramaz hissedersin, kurtaramadim diye. Luffy tayfasını Kumaya meze ederken de aynı tepkiyi veriyor. Liderin elinden bir şey gelmezse yapması gereken bu
O yüzen büyümek istemesine pek takılmadan, normal şeyler bunlar ve Momo'nun büyümesi dövüşen samuraylara da etki edecek muhtemelen Wano'daki diğer halka da etki edecek. Sayısal olayı her ne kadar güzel anlatamasa da Oda'nın daha en az 10 kere sayısal durumu göstereceğine eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık