Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro mihawk'la vs atarak güclendiyse bence yadırganmamalı tabi bunu ilerde göreceğimizi umuyorum
Öyleyse bile bunu göstermeliydi öncesinde. Başı sıkıştığı zaman eğitimden bir flashback atıp, bak böyle güçlendi demek bana kolaya kaçmak gibi geliyor. Mihawk'la dövüşüp güçlenmesi mantıklı evet, ancak bunu 400 bölüm sonra göstermezsin. Zoro'nun gücünü ve kaynağını gösterme fırsatını daha önce oluşturmalıydı Oda. Onun yerine imalarda bulunup geçti. İdeal bir hikaye anlatıcılığı değil kesinlikle.

Her ne olursa olsun şu an Zoro'nun hedef tahtasında 2 isim var; King ve Kaido. Kaido'yu zaten geçiyoruz ama King'in bir sağ kol olarak Zoro'nun rakibi olması demek Zoro 2 yıl aradan sonra tayfaya en güçlü dönen kişi demek.

Senin gözünde kata ve luffy savaşındaki gibi zoronun da kingle savaşırken güçlenmesi olası değil mi?
Şimdi güçlenmeden ne anladığına bağlı. Atıyorum Zoro Ashura ya da gelişmiş bir versiyonuyla karşımıza çıksa güçlendi mi diyeceksin yoksa zaten Luffy gibi var olan gücünü(g4) gösterdi mi diyeceksin ? Hee Zoro bunların dışında bir p-up alırsa güçlendi diyeceğiz elbette ama bu yine Zoro'nun en güçlü döndüğü gerçeğini değiştirmeyecek kuvvetle muhtemel.

Şimdi güçlenmeden ne anladığına bağlı. Atıyorum Zoro Ashura ya da gelişmiş bir versiyonuyla karşımıza çıksa güçlendi mi diyeceksin yoksa zaten Luffy gibi var olan gücünü(g4) gösterdi mi diyeceksin ? Hee Zoro bunların dışında bir p-up alırsa güçlendi diyeceğiz elbette ama bu yine Zoro'nun en güçlü döndüğü gerçeğini değiştirmeyecek kuvvetle muhtemel.
Zoro savaşın başında zorlanıp savaş ilerledikçe daha rahat dövüşmeye başlarsa savaş içinde güçleniyo diyeceğiz ama başlangıcı ve sonu arasında luffydeki gibi bi fark olmazsa sana haklısın diyeceğiz. Luffy için G4 luffyde döndüklerinden beri vardı ama gözlem fakiriydi ve katayla dövüşürken varlığı ve yokluğu bir olan gözlemini üst seviyelere çıkardı. Burdaki gelişme anlaşılabilecek bir şey. Sadece rakip oldukları için zoro en güçlü döndü demektense olacak savaşı analiz etmek daha mantıklı değil mi :)

Zoro'nun hiçbir şekilde eğitimden en güçlü döndüğü kesinleşmiş olmuyor yalnız.Herif Enma'yı aldı.Şu anki sakladığı tekniklerini gösterse bile p.uplu zaten.Luffy'nin g4 saklama muhabbeti üzerinden konuşuluyor da Luffy direk eğitimden g4 ile döndü.Geleceği görmeyi dövüş sırasında edindi.Zoro direk dövüş başlamadan p.upını aldı.Zoro'nun sakladığı ashura=g4 dersek zaten en baba Luffy lvlında dönmüş oluyor.Ki o da zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık