Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido benimle dövüşebilecek birkaç insan var bu bana nasıl zarar verebildi dedikten sonra Luffy'nin arkasındaki silüetlerde forumumuzda ilah ilan edilen Garp yok bu arada bu daha bir şey değil iddiamın arkasındayım one piece deki en büyük balon Garptır ergeç çıkacak demiştim ilk posta geldi şu rocks olayının derinine inilirse daha da netleşir herşey.Şuan en güçlü adam olarak lanse edilen adamın zihninde onla kıyalanabilecek adamlar xebec,roger,wb,shanks ve oden yani Garp sengoku gibi balonlar adamın tehdit listesinde yer almıyor.Dediğim gibi bu daha başlangıç ilerde herşey daha da netlik kazandığında ak koyun kara koyun ortaya çıkar.
Aynen kardeşim denizcilerin eski filo amirali ve tüm korsanların korktuğu koramiral balon :D yav biraz mantıklı düşünün akainu kizaru aokiji ne kadar güçlü ne kadar dayanaklı adamlar bunların üstleri ne kadar güçlüdür düşünün. Kaido orada korsanları düşünüyor adamların denizciler ile derdi yok korsanların korsanlar ile derdi var garp tek başına bunların olduğu adayı basmaya gidiyor kaptanlarını tokatlıyor kaido kim köpek ;)

Sabo'nun Zoro'ya karşı şansı sıfır oldu reyis geçmiş olsun. Kusura da bakma mera mera gibi bir meyveyi yiyip de pastanın üstündeki vişne benzetmesi yapmak algı kasmaya benziyor. Sanki Sabo'nun 1000 marifetinden 1 tanesi mera mera. Neyse ayrıntılı karşılaştırırsak sonuç ortada zaten de gerek yok :)
Mera mera fazla küçümsemiyo şanssızlığı BB nin meyvesinin etkilerini bilmemesi ve aslında ne kadar güçlü olduğunu adam yıllarca o meyveyi aradı meyve için birini öldürdü
İkinci olarak akainunun meyvesi ile yumrum yumruğa sinirinden kapışması oldu kuzanı blokladı iş meyvede değil kullanma şeklinde ace duygularına yenik düştü çoğu kez potansiyeli çok yüksek bi karakterdi ama serinin devamı için ölmesi gerekiyodu
Sabo daha sakin ve müthiş haki kullanıyo zoro şuan kolay kolay alamaz şuan için

Alın size tam pplik sahneler.

Kaido luffye abi çekiyor

#seçilmiş kişi # kralın iradesi ,#will of D. #Reenkarne #o da artık zirvede

Samuray jack viking bölümünü izleyenler duygulandı bile

Yorumlamak gerekirse Kid'in egosunun law üzerindeki baskısından dolayı Law'ın kendi bağımsızlığını kanıtlamak için giriştiği anlamsız ama sempatik yarış.
Luffy için hayatın kendisi oyun fazla umursamaz.Kid fanları için gurur verici ,iki kaptanı kendin oyununa dahil etmek bence pp yapsınlar.Law fanları için sinir bozucu

Aylardır çatıya çıkamaz Kaido'ya dokunamaz dendi çıktı kesti efsane pp olabilir

Diğerleri bi sekil olmuş form yapmışlar ama bence tam Law fan ppsi bu , Kaido'nun karşısında keko duruşu herkese nasip olmaz.

Yorumlarda gördüm Roger'a benziyor dediler.Kaido fanı olsam hic durmam Roger'ın oğlu Kaido teorisini ortaya atarım.tsss

Son düzenleme:
Mera mera fazla küçümsemiyo şanssızlığı BB nin meyvesinin etkilerini bilmemesi ve aslında ne kadar güçlü olduğunu adam yıllarca o meyveyi aradı meyve için birini öldürdü
İkinci olarak akainunun meyvesi ile yumrum yumruğa sinirinden kapışması oldu kuzanı blokladı iş meyvede değil kullanma şeklinde ace duygularına yenik düştü çoğu kez potansiyeli çok yüksek bi karakterdi ama serinin devamı için ölmesi gerekiyodu
Sabo daha sakin ve müthiş haki kullanıyo zoro şuan kolay kolay alamaz şuan için
Mera merayı küçümsemiyorum. Ace'in en iyi saldırısı Dai Enkai idi. Şimdi bunun bile Zoro karşısında bir anlamı yok, geri kalan kalemlerde de Zoro Sabo'nun altında kalmaz diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık