Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler yorum konusunda yazmıştım yine yazayım bence orada Garp ve ya Sengoku'yu görmemesinin sebebi içlerinde Korsan Arzusunu taşımadıklarından dolayı. Garp buradakilerle denk hatta bazılarından daha güçlü.

Luffy'nin G2'siz Kaido'nun saldırısından kaçınması K. Haki konusunda baya ilerlediğinin göstergesi. Öyle kolay kolay vuramaz Kaido Luffy'e.

Zoro'nun zor durumdaki Luffy'e koşması <3 SEN NASIL BİR KRALSIN REİS YA. Tam bir sağ kol.

Killer'la combo yaparken Zoro'nun direk boğazına hedef alması... ISLANDIM.

Law'ın Luffy'e çemkirmesi gayet doğal ama unuttuğu bir şey var. Luffy bunu bilerek yapmıyor kralın doğasından dolayı gerçekleşiyor her şey. :D Kid'in laf çakması da güzeldi.

Kid'in formu iyi hoş ama ne bileyim bi eğreti duruyor. Dota'daki Timbersaw gibi :( Yaratıcı şeyler çıkacak illaki ama ne bileyim. :(

Kid ve Killer bence en az Luffy ve Zoro kadar kalitelidir.

Law'ın taş atması da hoş olmadı. :Dasdfsd

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Zoro'nun bandana takışını hiç beğenmedim. Bakkal a giden teyzenin türban takması gibi takmış. :(
Bakkala giden teyzenin türban takışını neden sevmiyorsun? :(

Luffy dışında adama çizik verenin olmaması seviye farkını gösteriyor, Kral nerede şaklaban nerede...
Zoro'yu türban taktığı için hor görüyor ve ötekileştiriyor. Oysa bakkala giderken takılan teyze türbanı baldır. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık