Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne kadar kan akıttı sen ondan haber ver.Luffy'nin akıttığı kanı tek kın akıtıyordu. :D
Yumruk ile çok kan akıtmasını beklemen anormal. Kaido'nun sıfatını daha önce hiç öyle görmedik. Adam hersinden tüm dişlerini sıkıyordu. Sağlam ayar yedi demek ki. Kınlardan aldığı darbelerde bir kere öyle tepki vermedi ama.

Magellanı güçsüz görenlerden misin yazık. Dur dur şöylr yaz şimdi Shityu Teache katılmadan önce bununla denkti yaz. Çünkü hapise kendi gönlüyle girdi kesinlikle Magellan tıkmadı. Tabi şuda bir gerçek Venom Demonun panzehiri olmadığı için Shiryuda kullanmadığı da belli. Yani Magellan >> ID Shiryu. Evet aynen öyle adam Impel Down dayanamaz diye kullanmıyor bu formunu Zehrine değen kişi saniyeler içinde ölüyor. Kaido kelepçeli olsa ondan Zehirli Hamsi buğlama yapar kendine.
kötü bir tırol mesaj olarak değerlendirmek istiyorum bu mesajı :hhh:.

Birincisi kaydonun zehirden etkileneceğini nereden biliyorsun bu adamın muhtemelen böyle şeylere bağışıklığı vardır boşuna canavarlar kıralı demiyorlar, üstüne meyve yeteneği var neler yapabildiğini henüz tam olarak bilmiyoruz, adam yenilenme yapabiliyor.

big mom un kafayı sıyırdığı sahneyi hatırlarsan sadece bağırmasıyla etrafı ne hale getiriyordu, kaydo meyve formunda kükremesiyle kınları ne hale getirmişti, aynını meyve formu olmadan da yapabilir adam magellanı hedef alıp bi kükrese magellanı denize uçurur yav en kötü ihtimalle.

kötü bir tırol mesaj olarak değerlendirmek istiyorum bu mesajı :hhh:.

Birincisi kaydonun zehirden etkileneceğini nereden biliyorsun bu adamın muhtemelen böyle şeylere bağışıklığı vardır boşuna canavarlar kıralı demiyorlar, üstüne meyve yeteneği var neler yapabildiğini henüz tam olarak bilmiyoruz, adam yenilenme yapabiliyor.

big mom un kafayı sıyırdığı sahneyi hatırlarsan sadece bağırmasıyla etrafı ne hale getiriyordu, kaydo meyve formunda kükremesiyle kınları ne hale getirmişti, aynını meyve formu olmadan da yapabilir adam magellanı hedef alıp bi kükrese magellanı denize uçurur yav en kötü ihtimalle.
Kelepçeli Kaidodan bahsediyorsun umarım. Sabhtan beri belirtiyorum. Ayrıca o zehri yedikten sonra ayağa kalkacak reiju dışında karakter yok seride.

Adam hersinden tüm dişlerini sıkıyordu.
Bu sefer zorlandığından sıkmamış mı ? :D @RedTeroR zorlanmamış ilginç.Yalnız şuna katılıyorum.Kınlar üstüne çullanıp yıkabildiler.Luffy tek yıktı.Bireysel olarak çok daha fazla iş yaptı.Ama 9 kının yaşattığı toplam korkuyu yaşattığını düşünmüyorum adam göğsünü tutuyordu acıyla.Oden gibi tırsmadı şu an kınlar bunu başarmıştı.

Bu sefer zorlandığından sıkmamış mı ? :D @RedTeroR zorlanmamış ilginç.Yalnız şuna katılıyorum.Kınlar üstüne çullanıp yıkabildiler.Luffy tek yıktı.Bireysel olarak çok daha fazla iş yaptı.Ama 9 kının yaşattığı toplam korkuyu yaşattıklarını düşünmüyorum adam göğsünü tutuyordu acıyla.
Sen yanlış anlamışsındır zorlanmamış olamaz istersen bir soralım. Zorlanmamış mı @Alpamis :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık