Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 10. Nakama

evet miço olarak momonosuke süper olur ama o zaman tayfada korunması gereken bir kişi daha olacak ve savaş gücünde bir değişiklik olmayacak. barto desek kendi tayfası var ve gözlerinin yaşarmasına engel olamıyor. viole ve rebecca krallıkta kalacaktır. cavendish seçenek bile değil bence ama tabiki diğer tüm oyuncağa dönüşenler gibi hasır şapka tayfasının destekçisi olacaktır. tayfaya eli ayağı tutan, hakinin varlığından haberdar hatta mümkünse kullanabilen ve hayalleri olan biri lazım. bilemiyorum sıkıntı var:confused:
Bu konuda Hasır Şapka tayfası değil, Karasakal tayfasından bahsediliyor.

-
10. dev kaptan bence Aokiji değildir. Aokiji korsan olacak adam değil. Hadi bir şekilde fikirleri değişti de korsan olmaya karar verdi diyelim, Karasakal gibi pisliklerini bildiği bir adamın tayfasına girmez. Gel gelelim Aokiji, Karasakal tayfası için bile fazla güçlü biri. Karasakal'ın kendisiyle bire bir vs atmaktan zerre çekinmeyecek ve kendini de ezdirmeyecek biridir. Arıca Karasakal'ın bir amirali emri altına alması, diğer yonkouları otomatikman aştığını kanıtlar ve istediği an savaş açıp hepsini de yenebilir. Böyle bir güç elde ettiğinde de duracak biri değildir bu herif. Aokiji olsa olsa müttefikidir, çıkar ilişkileri için işbirliği falan yapıyordur.
Jack, Aokiji de olsa, başkası da olsa Karasakal'ın adamı çıkacağını hiç sanmıyorum.

Bu arada bi diğer hususta konulara konan manga sayfaları neden ingilizce ?
konuyu işyerimde açtım,oradan manga arşivinin bulundugu harddiske ulasım yok,o yüzden mecburen en kolay ulasılan readarın sayfalarını kullandım.zaten resimler sadece cagrısım için,ne yazdıgını daha dogrusu bizi ilgilendiren kısmını elimden geldigince acıkladım ;)

Aokiji herhalde Bb ye katılsa Dof ,hakkında söylentiler dolanıyor diye söylemezdi Aoka.Şonuçta herkes 10 güçlü adam bulundurduğunu biliyor bb nin,Dofun adamının bilipte Dofun bilmemesi saçma olur.Bence her yonkouya çalışan müttefik durumunda bir adam var.
jinbei-Bigmomın
Dof-Kaidonun
Aokiji-BBnin gibi...

Aokiji Jack çıkacak gibi.

Teach, Shanks'ı ve tayfasını ortadan kaldıracak. Yıllar önce yarım bıraktığı işi bitirecek.

Teach meyvesiz haliyle Shanks ın yüzüne 3 şeritli yol döşemiş . Şimdiki haliyse tek meyvede değil . 2 meyve yemiş haliyle Shanksı yol kenarındaki yön tabelasına çevirir.
Law ve Luffy ittifağı Kaidoyu halleder
Teach Shanksı
Sonrasında yani sonlara doğruda Teach Luffy savaşı başlar. Tabi buda Yeni dünyanın sonuna gelmeleri demek. Dünya hükümeti hakkındaki gerçeği ve kayıp yüzyılı öğrenmiş olurlar. Tabi buda savaşın tetiklenmesi demek.
Son arç tahminim dünyayı yutucak olan savaş. Kutsal ejderler ve Korsanlar arasında yaşanıcak .

Teach meyvesiz haliyle Shanks ın yüzüne 3 şeritli yol döşemiş . Şimdiki haliyse tek meyvede değil . 2 meyve yemiş haliyle Shanksı yol kenarındaki yön tabelasına çevirir.
Teach Shanksı
Sonrasında yani sonlara doğruda Teach Luffy savaşı başlar. Tabi buda Yeni dünyanın sonuna gelmeleri demek. Dünya hükümeti hakkındaki gerçeği ve kayıp yüzyılı öğrenmiş olurlar. Tabi buda savaşın tetiklenmesi demek.
Son arç tahminim dünyayı yutucak olan savaş. Kutsal ejderler ve Korsanlar arasında yaşanıcak .
teach 30 tane de meyve yese shanks'a karşı kazanabileceğini sanmıyorum ancak bir hile ile falan kazanır zaten hile hurda dedin mi akla teach geliyor

Kaktüs

Teach Shanksı
Bence o yara vur kaç olayı yoksa Shanks acıyan tek yarasının o olduğunu söylemezdi. Ama Teachin Shanksı yeneceğini bende düşünüyorum aceden sonra shanks için istenen intikam arzusu luffyi başka biri yapar

Bence o yara vur kaç olayı yoksa Shanks acıyan tek yarasının o olduğunu söylemezdi. Ama Teachin Shanksı yeneceğini bende düşünüyorum aceden sonra shanks için istenen intikam arzusu luffyi başka biri yapar
Vurkaç olayı olmadığını Shanks kendi söylüyor. Kapışmışlar, yara vermiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık