Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mevcut Güçlerine Ek Sadece Sarsıntı Meyvesi ile İmparator Olabilecek Karakterler

Deprem meyvesi şu seviyede kimlere verilse Yonko dersiniz kafadan?

• Kullanılan toplam oy
    188
Bence amiraller yonkou gücünde olur ama yonkou olabilmek o tayfayı toplamak ayrı bir şey. Amiraller haricindekiler yerse bile olamazlar çünkü aradaki fark bana göre yüksek yonkou ve amirallik bambaşka bir seviye.

Yonkou 1.9
Amiral 1.7
Sağ kol 1.1
Komutan 1

En önemli unsur haki tabi ki ama + olarak deprem meyvesi vermek küçümsenecek bir şey değil. Amiraller yonkou olurlardı sağ kollarda yonkou yakını seviyeye gelirlerdi işte.

Forum bence iki meyveyi çok aşağı görüyor. Teach o meyveyi yediği an yonkou oldu, uyum sürecini atlatınca da seri zirvesi. O yüzden ben mesela Kaido=Teach demiştim genel sıralamada, bu ikisi şu anlık seri zirveleri bence(Teach'in hakisi ile alakalı çok bir verimiz yok ama Shanks'a yara açan herifin hakisinin az olması pek muhtemel değil).
Ankete cevap olarak da İnu-Neko ve Luffy hariç bu adamların hepsi kesin olur. Hele logiaların, Katakuri ve Marco'nun olması kaçınılmaz. Mangaka bile Teach'e iki meyve verirken hasar alan logia vermiş, o haliyle yonkou. Hasar yemeyen heriflerin deprem meyvesiyle yonkou olması kesindir.

Sağ kollardan aşağısı yonkou olamaz. Teach zaten yonkou komutanı olabilecek seviyedeydi. Yetmezmiş gibi logia ve paramecia türlerinin en güçlü meyvelerine sahip oldu ve ancak bu şekilde yonkou olabildi. Kolay değil o kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık