Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Zoro'nun Gözündeki Yara

O zaman Hakiside boldur Mihawk ın :/

Naruto da görmedik Ninja burda nasıl görelim :( Ayrıca adam gibi bir Samuray göremedik daha hepsi şekilsiz şükülsüz tipler :/ Musashi gibi bir Samuray görmezsek seride Oda ya 1 gün 2 gece lanet okuyacağım..
Naruto da görmedik ne la :D Neydi lan onlar o zaman uzaylı mı?:ehe:
biz gerçeğini istiyok:D

Unknown

Naruto da görmedik ne la :D Neydi lan onlar o zaman uzaylı mı?:ehe:
Büyücü :( Ninja dediğin girer öldürür çıkartır :( Ay falan yaratmaz :/ Şimdi Reiper dan falan savunma gelirse diye söyliyim.Naruto tamamen Ninjalara dayalı bir seri herkez ninja yada Ramenci birkaç tanede samuray var :( Yada Herkes büyücü mü demeliydim.Ama OP de Denizcisi de var Korsanıda korsanlar özgür elemanlardır görevleri yoktur istedikleri şekilde yaşarlar.Op deki korsanlar korsan mı cevabına yazıyorum :good:

kurnaz_usta

Benim tahminimce bu bir eğitimin parçası. Daha önce izlediğim bazı animeler de kılıç ustaları tek gözünü kapatıp uzun zamanlar bu şekilde dövüşüyorlardı ki daha iyi güçlensinler tek göz derinlik algısını buyuk ölçüde kısıtlar buda bir handikap oluşturur. Buda eğitim içindir.

Vay be haladaha Zoro gözünü açacak diyenler var,şaşırttın :(,gozunu keşmişler nasıl açsın be :/
Zoro'nun gözünü kim çizmiş olabilir Mihawk ya da kimse. Mihawk niye böyle bir şey yapsın.
1. Zoro bir densizlik eder, vampir de (Kill bill misali) yerini hatırlatmak için gözü çizer.
2. Mihawk, Zoro'nun potansiyelinden korkar ve öldürmek için saldırır ve o sırada olur.
Peki Zoro bunlardan birine maruz kalacak adam mı, tabi ki değil. Mihawk, Zoro'nun gözü çizecek ve hala nefes alacak, yapmayın etmeyin. Şuan Zoro çok farklı bir alemde, diğerlerinin kendisine yetişmesi için bekliyor, der kaçarım.:D

Daha önce bir senaryo yazmıştım.Aynen kopyalıyorum.Gözünde Mihawk'ın da kullanıp öğrettiği gizli bir teknik çıkacak.

Luffy Zoro'nun laflarına çok sinirlenir.Adam değilmişin be Zoro der.
Zoro : Adamlığı senden mi öğreneceğim.
Luffy : Evet benden öğreneceksin.
Zoro : O zaman öğret de görelim kaizoku - ou (Kılıcını çıkarır)
Nami : Zoro bey napıyorsunuz ?
Luffy bu harekete sinirlenir ve tek kol gear 2 yaparak saldırır.Zoro bloklar.Sonra tatsumaki yapar.
Luffy havaya uçar.Çok kızmıştır bu harekete ve elephant gun ile saldırır.Fakat zoro daha hızlı davranarak 1080 pound saldırısıyla karşıık verir.Luffy tehlike hisseder ve elini çekmek zorunda kalır.

Luffy : Zoro epey güçlenmişsin.Ama sana dersini vermem gerek.
Gear 4.Leo bazuka.Zoro 1 mil uçuşa geçer.

Zoronun ağzından kanlar akmaktadır ve siler.
Zoro : Sanırım başka çarem kalmadı.Onu kullanmam gerekecek.Sana bir kaptanın nasıl olması gerektiğini öğreteceğim.
Zoro kapalı gözünü açar.Bu göz Mihawk'ın gözleriyle aynıdır.

Zoro : Bunlar kutsal şahinin gözleri.Bu göze sahip olabilmek için geceler boyu ayakta kaldım.İki yıl boyunca her gün.Ve sadece bir gözümü bu hale getirebildim.Hala tamamlanmış değil ama yine de ağır bir bedeli var.Bu tekniği her kullandığımda ömrümden yiyor.Ama bunun karşılığında baktığım noktadaki haki tamamen doğaya geri dönüyor.(Gözünden kanlar akmaktadır.)

Zoro onigiri ile saldırarak luffynin göğsüne odaklanarak tek bir noktayı çarpı şeklinde keser.Luffy gear 4'e rağmen yerde bilinçsizce yatmaktadır. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık