Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    466
Sanji kostüm ile Zoro'ya yetişmiş hatta geçmiş olma ihtimali var. Ama arc sonu şu ana kadar olduğu gibi Zoro Sanji'den biraz daha güçlü olacaktır.

Zoro=3*Sanji+c, Ashura açarsa bunu da 3e katlar. Asıl sorulması gereken soru kılıçsız Zoro vs Sanji'dir. Bence tekme yumrukla bile indirecek seviyededir Zoro net.

Şuanlık denkler.Prespero seviyesinde olabilirler.Sanji sadece kostümle takıldı.Teknikler ve hakiyle Sanji arc sonu jozu Zoro wano'da geçen zamanda kendini geliştirmiştir.Kendini yapacağı ciddi dövüşte gösterir.Kendiside arc sonu Vista seviyesi olur.Law'da Marco seviyesi.Luffy-Kid birlikte WB etkisi yaratır.

Zoro 10sa Sanji olsa olsa 7dir. Güç farkı bariz. Zoro'nun tayfa içindeki tek rakibi Luffy olur, o da çok yaklaşır ama eşitleyemez bile.

Edit: Aksini savunan net ağır Sanji fanıdır.

Şuanlık denkler.Prespero seviyesinde olabilirler.Sanji sadece kostümle takıldı.Teknikler ve hakiyle Sanji arc sonu jozu Zoro wano'da geçen zamanda kendini geliştirmiştir.Kendini yapacağı ciddi dövüşte gösterir.Kendiside arc sonu Vista seviyesi olur.Law'da Marco seviyesi.Luffy-Kid birlikte WB etkisi yaratır.
Perospero mu :S Sanji daha kılıç ustası reyiz Pedro'yu bile geçememiştir ki Perospero>Pedro olduğunu da hatırlatırım.

Zoro'nun Wano'da kendini geliştirdiği önermesine ise sonuna kadar katılıyorum.

Sanji de ne gördünüz de, Zoro ya denk oldu ya da geçti anlamadım. Adam 2y sonra düzgün dövüşü yok. Millete 2 kişi dalıp, kendi baağını çaylatıyor ve bir komutan’ı bırak, cinli adamı falan alaydı bari, o da yok. Kostümü aldı ki Jinbei gelirse ezilmesin pnun altında diye.

Hadi Zoro reis şovunu yapıyordu yine ama Sanji ne yaptı? kostüm falan fark etmez denk olamazlar, Zoro her türlü daha üstündür.

Sanji kim ya? Zoro bir iki kesikle alır.
Görünmez halini zoro üstün gözlemiyle hemen bulur keser. Easy win.
Abi sanji üstün diyenleri anlayamıyorum zoro’nun pica’ya attığı slashı görmediniz mi?
Hem büyük heme havalıydı. O yüzden net sanji’yi alır.
Zoro=3*Sanji+c, Ashura açarsa bunu da 3e katlar. Asıl sorulması gereken soru kılıçsız Zoro vs Sanji'dir. Bence tekme yumrukla bile indirecek seviyededir Zoro net.
Yine ve yine haklısın. Kesinlikle katılıyorum.

Sanji de ne gördünüz de, Zoro ya denk oldu ya da geçti anlamadım. Adam 2y sonra düzgün dövüşü yok. Millete 2 kişi dalıp, kendi baağını çaylatıyor ve bir komutan’ı bırak, cinli adamı falan alaydı bari, o da yok. Kostümü aldı ki Jinbei gelirse ezilmesin pnun altında diye.

Hadi Zoro reis şovunu yapıyordu yine ama Sanji ne yaptı? kostüm falan fark etmez denk olamazlar, Zoro her türlü daha üstündür.
Karı kız peşinde pasta yapıyordu :/ Foolish casanova.

Eski mesajlara baktım da o zaman için Zoro ve Sanji yakın demişler. Hele bir arkadaş utanmasa Sanji daha güçlü diyecekmiş, gerçi zoro hateri olduğu az çok belli :/

Sanji şu anlık suit ile ya durumu eşitlemiştir ya da az bir farkla geçmiş olabilir. Tabi hala Zoro'nun kapalı kutu olduğunu unutmamız gerekiyor. Her şey olabilir. Seri sonunda ise arada çok fark olmaz. İkiside amiral alacak kıvama gelir.

Ayrıca Dressrosa zamanı Sanji'nin, Pica'yı falan alacağını sanmıyorum. Evet gözlem hakisi+hızıyla yerini bulup, yenebilirdi ama Pica istediği zaman başka yerden çıkabiliyor. Pica'nın taşın içindeki hareket hızına yetişemez Sanji. Alt bedeniye bağlantıyı koparacak kadar güçlü saldırısı olmadığı için o devasa bedeni geçemez. Tabi bu seviye belirtmekten çok, biraz anti durumu gibi. Naruto'da vardı hani kurbağa-yılan mevzusu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık