Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Bence Akainu, BM dövüşleri ile Jinbei akıl hocası değil de dövüş için de uygun olduğunu gösterdi. Dumenci olur görev olarak.

Akıl hocası, zekisi olur tayfanin da komutan üçlüsü içinde yer alır. Ben Franky istiyorum ama Jinbeinin yaptıkları ortada.
jinbei dövüşte de çok iyi ama luffy bir aşırılık yaptığında jinbei durdurmuyor mu onu ya da onun istediği biçimde yönlendirebiliyor.Zaten az kişilik bir tayfada birden fazla görev bulunabilir ama jinbei saf sadece dövüş gücü için tayfaya katılmamıştır oda tarafından.Bundan sonra da luffy nin akıllıca seçimler yapması gereken anlar gelicek jinbei karar verirken yardımcı olabilecektir diye düşünüyorum.

jinbei dövüşte de çok iyi ama luffy bir aşırılık yaptığında jinbei durdurmuyor mu onu ya da onun istediği biçimde yönlendirebiliyor.Zaten az kişilik bir tayfada birden fazla görev bulunabilir ama jinbei saf sadece dövüş gücü için tayfaya katılmamıştır oda tarafından.Bundan sonra da luffy nin akıllıca seçimler yapması gereken anlar gelicek jinbei karar verirken yardımcı olabilecektir diye düşünüyorum.
Dümenci işte ikinci görevi :d WCI'da da söylendi ne dümen yapiyon Jinbe ha diye

Luffy akıl hocalığı istese Lawu dinlerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık