Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro mu Güç Artışılarını Hak Etmeden Aldı, Yoksa Luffy mi?

Hangisi beleş power upla geldi

• Monkey d luffy

Kullanılan: 30 15.0%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 40 20.0%
  • Her ikiside hakkıyla geldi

Kullanılan: 102 51.0%
  • Her ikiside beleş power upla geldiler

Kullanılan: 28 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Ahaha

Bir Luffy lastik olduğu için bu kadar yiyebilir deniliyordu sonra Kid'in de Luffy kadar yiyebilip sistigimi gördük.
Yav hepsi tatava bu tür şeylerin Zoro'nun aldığı beleş power upların yanında götürüsü de hiç bir zaman olmamıştır, Luffy bir power up alırken tekniği nasıl yaptığını en azından mantıklı gelir veya gelmez bir açıklama yapıyor ve bunun bir getirisi varsa bir götürüsü de oluyor yeşilden bahsetmiyorum bile.

Üye silindi 1004

Alla halla Kidd'in bundan haberi var mı ?

Ahaha

Bir Luffy lastik olduğu için bu kadar yiyebilir deniliyordu sonra Kid'in de Luffy kadar yiyebilip sistigimi gördük.
Kid’in ne şartlar altında dövüştüğünü bilmiyoruz. Belki kendini Tony Stark gibi metalle sardı? Ayrıca Kaido bunu paketledikten sonra günlerce yarı ölü kafesin için kıvrandı. Luffy kıvrandı mı? Hayır! Beleş meyve sağolsun.

Kid’in ne şartlar altında dövüştüğünü bilmiyoruz. Belki kendini Tony Stark gibi metalle sardı? Ayrıca Kaido bunu paketledikten sonra günlerce yarı ölü kafesin için kıvrandı. Luffy kıvrandı mı? Hayır! Beleş meyve sağolsun.
Yav neyini tartışıyorsun beleş meyve diye asduasuhhua bu meyveyi ilk aldığında Luffy'e nasıl dezavantajlar getirdiğini aç bak manga sayfasından flashback bölümlerinde meyve'nin getirisi varsa götürüsü de var adam bildiğin lastik şişmek ve hacim kazanmak için bile hakiye ihtiyaç duyuyor 2 yıl önce G2 ömürden yiyor ve G3'te küçülmesine neden oluyordu tabi meyvede daha da ustalaşınca bunlar gitti G4'ten bahsetmiyorum bile Zoro'nun göklerden gelen vahiy ile adam kesmelerine değinmiyorum hele kılıç olaylarına hiç girmiyorum.

Üye silindi 1004

Parası olsa dükkandan parayla p.up satın alacak karakterler var bu seride.
Kahkaha atarken nefesimin kesilmesi haklı olduğun anlamına gelmiyor. Zoro orada kılıca kolunu verdi. Kılıç, Zoro’yu tarttı “vayyyyyy Roronoa Zoro büyük adammış” dedi. Zoro’nun kolunu kesmedi.

Yav neyini tartışıyorsun beleş meyve diye asduasuhhua bu meyveyi ilk aldığında Luffy'e nasıl dezavantajlar getirdiğini aç bak manga sayfasından flashback bölümlerinde meyve'nin getirisi varsa götürüsü de var adam bildiğin lastik şişmek ve hacim kazanmak için bile hakiye ihtiyaç duyuyor 2 yıl önce G2 ömürden yiyor ve G3'te küçülmesine neden oluyordu tabi meyvede daha da ustalaşınca bunlar gitti G4'ten bahsetmiyorum bile Zoro'nun göklerden gelen vahiy ile adam kesmelerine değinmiyorum hele kılıç olaylarına hiç girmiyorum.
Vahiy ile adam kesme mi? Haki zor anlarda filizlenmiyor muydu? :/ Aynısını Luffy'de de gördük işte. MF'de gözlem hakisini bilinçsizce kullandı, kral hakisini kullandığı zamanlar oldu. Hatta en son Udon'da akış hakisini kullandı. Onlar beleş miydi? Bir oalya beleş diyecek isek diğerlerine de dememiz gerekmiyor mu? :/

Kılıç konusuna gelirsek, adam ne yapsın? Kendi kılıcını kendisi mi dövsün. :/ Luffy dışında öyle yaşamdan götüren teknikler falan görmedik. Serideki herkes beleşe güçleniyor o zaman süper mantık. :/

Vahiy ile adam kesme mi? 1Haki zor anlarda filizlenmiyor muydu? :/ Aynısını Luffy'de de gördük işte. MF'de gözlem hakisini bilinçsizce kullandı, kral hakisini kullandığı zamanlar oldu. 2Hatta en son Udon'da akış hakisini kullandı. Onlarda beleş miydi? Bir oalya beleş diyecek isek diğerlerine de dememiz gerekmiyor mu? :/

3Kılıç konusuna gelirsek, adam ne yapsın? Kendi kılıcını kendisi mi dövsün. :/ Luffy dışında öyle yaşamdan götüren teknikler falan görmedik. Serideki herkes beleşe güçleniyor o zaman süper mantık. :/
1)Seride haki kavramının tam oturmadığı dönemlerde o kadar biçildikten sonra tek bir flashback ile karşındaki adamın dayanıklılığı hiç yokmuşcasına tek atmak bana pek mantıklı gelmiyor sana gelebilir sıkıntı yok Zoro ya gelince kılıç saldırıları veya kesmeli saldırılar bitiricidir (!) ama aynı şey Zoro'ya uygulanınca Zoro dayanıklıdır karşısında ki adamı tek hamlede alırsa Zoro'nun saldırı gücü çoktur(!). 2)(Mr1 dövüşünden önce)Ben Zoro'nun hiç bir zaman haki temelli bir eğitimden geçtiğini görmedim sen gördüysen haber ver. 3)Enma ve Shusuui'nin nasıl alındığını bir daha oku istersen Ryuma'nın kılıç felsefesinde bile kılıçları tokuşturmak bir ölüm kalım meselesi iken tek bir darbe yedikten sonra kendini salmasını falan neyse süper mantık evet.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık