Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
Seri içerisinde amiral ile yonkonun eşit olduğu geçiyor ve biz bunu dile getirince yanlış, maks yc3 edicek Vista'yı bile yenemeyen sözde dünyanın en güçlü kılıç ustası Mihawk yonko.
Nerede geçiyor, bir manga paneli atsana?
Amiral = yonko oluyorsa 20 yıl eline kılıç almadan Kizaru çizen adam gençliğinde kk level falan herhalde.

Seride amiral, koramiral ve schi oluşumu 4 yonkoya eşit denildi.
Ayrıca Rayleigh mi Kizaru'yu çiziyordu? Anlıyorum.
Birincisi hiç de öyle bir şey denilmedi. Denge var denildi, yonkolar birlik olduğu zaman bu cümle kullanılırsa gel, haklısın diyeyim.
İkincisi bayağı kan aktı Kizaru'dan. Yara küçük vs önemli değil, kutsallar dayak yedi diye gitti eli boş döndü.

Seride amiral, koramiral ve schi oluşumu 4 yonkoya eşit denildi.
Ayrıca Rayleigh mi Kizaru'yu çiziyordu? Anlıyorum.
E bu zaten tamam da bu Amiral = Yonko anlamına gelmiyor. Sengoku, Garp, Sakazuki, Borsalino, Kuzan, Mihawk, bu oluşumun en güçlü kısmıyken, korsan tarafında Linlin, Kaido, Shanks ve Newgate
Meyvesi yüzünden. Marco, Big Mom'a yakalanınca pekde iplemiyordu. Acaba niye.
İplemiyor muydu ? Anlıyorum.

Birincisi hiç de öyle bir şey denilmedi. Denge var denildi, yonkolar birlik olduğu zaman bu cümle kullanılırsa gel, haklısın diyeyim.
İkincisi bayağı kan aktı Kizaru'dan. Yara küçük vs önemli değil, kutsallar dayak yedi diye gitti eli boş döndü.
Yok öyle bir şey.
Bir dakika kastettiği denge değil de birbirini güç olarak karşılama mı ? Öyleyse 2 İmparator ittifak olunca neden denge bozulacak diye g*tü tutuşuyor hükümetin xd

Bir dakika kastettiği denge değil de birbirini güç olarak karşılama mı ? Öyleyse 2 İmparator ittifak olunca neden denge bozulacak diye g*tü tutuşuyor hükümetin xd
Çünkü mecbur olarak 2 yonkonun yok edilmesi lazım. Ve yok edilince denizlerde denge bozuluyor. Bunun en iyi örneğini de Beyazsakalın ölümünde gördük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık