Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zirve Garling'in Seviyesi

Zirve Garling'in Seviyesi

• Kullanılan toplam oy
    87
Bunlara kral haki dediğin için SEN SÖYLEDİĞİN İÇİN, şimdi de ben bu attığım sayfaya da diyorum.

Bunlar da kral haki değil o da değil.

Ama işine gelince öyle yaptığından işime gelince böyle yapyıorum xD

Kafana göre Lütfüne sınır içinde sınır çiziyorsun. Bilmem şunla dövüşen Luffy, bunla dövüşen Luffy diye şimdi de başımıza Kaido ile dövüşen Luffy çıkardın.

Luffy, Lucci ile dövüşürken de Kizaru ile dövüşürken de haki kullanıyor iddia ettiğin şeylere bir çeki düzen ver xD

Kral haki diye önümüze sürdüğün o taşma ve duman tamamen komediden ibaret.
Lucci'deki kral haki değil zaten. Kizaru'dakine ben kral haki dedim. Hatta Kizaru'ya başta ve sonda yaptığı ataklarda var dedim. Ama onların da seviyesi Kaido'daki gibi değil. Aradaki atakların hiçbirinde kral haki efekt yok. Ne G4'te ne de diğer G5 ataklarında. Zaten kral hakili vurduğu G5 atağında da hareketsiz kalıyor kalkamıyor yerden. Ben kral haki olduğunu düşündüğüme kral haki diyorum.

Luffy'nin kral haki kullanmış olabileceği 2 panel var koskoca arc'ta. O da bir Kizaru'ya selam çaktığı vuruş bir de kafasına yumruğunu soktuğu vuruşlar. Seviyesi de Kaido'dakiyle alakası yok.

Lucci'deki armament çarpışması.

Zoro'nun dumanları ve o yıldırımlarını ilk kez kral haki açtığında gördük. Ve bu Manga ile sabit. Sen bunu inkar etsen de bu böyle.

Lucci'deki kral haki değil zaten. Kizaru'dakine ben kral haki dedim. Hatta Kizaru'ya başta ve sonda yaptığı ataklarda var dedim. Ama onların da seviyesi Kaido'daki gibi değil. Aradaki atakların hiçbirinde kral haki efekt yok. Ne G4'te ne de diğer G5 ataklarında. Zaten kral hakili vurduğu G5 atağında da hareketsiz kalıyor kalkamıyor yerden. Ben kral haki olduğunu düşündüğüme kral haki diyorum.

Luffy'nin kral haki kullanmış olabileceği 2 panel var koskoca arc'ta. O da bir Kizaru'ya selam çaktığı vuruş bir de kafasına yumruğunu soktuğu vuruşlar. Seviyesi de Kaido'dakiyle alakası yok.

Lucci'deki armament çarpışması.

Nasıl alakası yok Kaido'dakiyle ? Nasıl karar verdin ben Amiralcilerin yorumlarını hatırlıyorum daha fazlası var diyorlardı.

Kendi kendine yine algı işine girmişsin ama yemezler.

Şunla dövüşen lütfü bunla dövüşen lütfü olaylarını anca Luffy fanlarına anlatırsın. Lütfü burada işte güçlüyse gösterseydi Nika'ya bile girmeden yenseydi.

Nasıl alakası yok Kaido'dakiyle ? Nasıl karar verdin ben Amiralcilerin yorumlarını hatırlıyorum daha fazlası var diyorlardı.

Kendi kendine yine algı işine girmişsin ama yemezler.

Şunla dövüşen lütfü bunla dövüşen lütfü olaylarını anca Luffy fanlarına anlatırsın. Lütfü burada işte güçlüyse gösterseydi Nika'ya bile girmeden yenseydi.
Alakası yok tabi.

Kaido burada melez formda. Ve Luffy üstüne temassız vuruyor kral hakiyle. Yıldırımların boyutları da daha büyük.

Burada temassız olmadığı gibi yıldırımlar da cılız. Hatta kıyaslayınca bu ataktakiler kral haki bile olmayabilir gibi duruyor.

Evet fark yok diyorsun he buna.

Alakası yok tabi.

Kaido burada melez formda. Ve Luffy üstüne temassız vuruyor kral hakiyle. Yıldırımların boyutları da daha büyük.

Burada temassız olmadığı gibi yıldırımlar da cılız. Hatta kıyaslayınca bu ataktakiler kral haki bile olmayabilir gibi duruyor.

Evet fark yok diyorsun he buna.
Ter ölçümü yaparsak kaybedersin ama söylemedi deme :)

Luffy, g5'e girmeden bir kaç yerde dövüştü. Seraphimlere karşı, Kizaru'ya karşı vesaire performansını da sen yorumla artık her neyse. Dövüşen kişi Luffy ve Luffy bu.

Ter ölçümü yaparsak kaybedersin ama söylemedi deme :)

Luffy, g5'e girmeden bir kaç yerde dövüştü. Seraphimlere karşı, Kizaru'ya karşı vesaire performansını da sen yorumla artık her neyse. Dövüşen kişi Luffy ve Luffy bu.
Abi sahneleri attım sana. Kullanılan hakinin çizimlerin ataklardaki patlayıcı efektleri bir bak. Hakilerin büyüklüğü ada seviyesinde. Sürekli temassız çarpışmışlar. Luffy başta temassız vurmuş kral hakiyle. Vurduğu yerde patlama efektleri var. Hibrit Mod Kral Hakili Kaido'dan bahsediyoruz burada. Bu adam Kizaru'yu sakat bırakır. Akıl mantık var. Bunu biliyorsun da niye kabul etmek istemiyorsun. Korkma yav Luffy'nin hakkını verecek olmaktan.

Abi sahneleri attım sana. Kullanılan hakinin çizimlerin ataklardaki patlayıcı efektleri bir bak. Hakilerin büyüklüğü ada seviyesinde. Sürekli temassız çarpışmışlar. Luffy başta temassız vurmuş kral hakiyle. Vurduğu yerde patlama efektleri var. Hibrit Mod Kral Hakili Kaido'dan bahsediyoruz burada. Bu adam Kizaru'yu sakat bırakır. Akıl mantık var. Bunu biliyorsun da niye kabul etmek istemiyorsun. Korkma yav Luffy'nin hakkını verecek olmaktan.
Ben komiklik yapan Kaido görüyorum orada Kizaru baya daha ciddi takılmış, Luffy bu g4 ile 10 yıl geçse Kaido'yu indiremezmiş.

Bm bariz daha mı güçlü?:hhh:
Shanks risk almayan bir adam ona bm'ye dalmamıştır.tayfaya bir şey olur diye.herkeste plot armor yok maalesef orada yasop'a roux'a falan bir şey olsa ne olacak?ki shanks arkadaşlarına çok değer birisi o yüzden bu riski almamıştır.
-yoksa shanks'taki k.haki sayesinde bm ona dokunamaz bile
Risk almamıştır ne yahu çok bahane duydum ama böylesini duymamıştım, güldürdün :) Risk almıyorsa Kaido-BM indikten sonra niye OP'u bulma vakti geldi diyor, niye şimdi risk alıyor, çoluğa çocuğa pusu atmayı kolay sandı tabi, onda bile risk vardı, 1-2 saniye gecikse tüm filosunu yok edecekti Kidd :)

Shanks tayfası, Yonko kaptana en yakın tayfa olarak lanse edildi. Yani Shanks'ın Roo için Yasopp için endişelenmesine gerek yok, çünkü bu adamlar Shanks'a yakın güçte diye açıklanıyor. O yüzden yok tayfası yok börtüsü böceği diye bahane aramaya gerek yok. :) Kimden korktu Shanks Cracker'den mi Snack'ten mi Katakuri'den mi yoksa BM'den mi :)

Shanks'taki K Haki bir halta yaramaz, Kadının oğlunda aynı yetenek var, Kadın oğlunu takmıyor bile, Katakuri yenebilir mi BM'yi k. hakiyle :) Kadını yenebilmeyi bırak biraz hasar verebilmek için neler neler yaptılar, WCI'da üvey anasının resmini kırıp füze attılar, tık yok, E. Oda'nın romantik denemesi olmasa, Napolyon- Trafalgar - Waterloo sembolizmi olmasa, bu saçma sapan hikaye için kadının aklını, yeteneklerini almasa çok farklı hikaye okurduk, ona rağmen Kid + Law'a yendiremedi, Atom bombası attı, yetmedi, Law bir yerinden sessiz oda diye bir yetenek uydurdu yetmedi, lava attı, yetmedi, volkan patlaması yaptı. BM tam bir canavardı, E. Oda uyanış bile açamadı korkusundan, zaten zar zor yenildi bir de paramecia uyanış açtığını düşünün :)

En kötü sağ kol üstüdür ama amiral üstü olduğunu da sanmıyorum. Ben en az çıkacağı seviyeye oy verdim. En iyi amiral gücü çıkar.

Luffy'nin ilk siyah armamentli saldırısı sanırım kraken'e vurduğu elephant gun. Bölüm 29 Kasım 2010'da çıkmış.

14 yıldır haki efektlerini düzgün açıklamamış mangaka. Hala şu meselelerin tartışılıyor olması tam bi rezillik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık