Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zirve Garling'in Seviyesi

Zirve Garling'in Seviyesi

• Kullanılan toplam oy
    87
Luffy kimseye karşı dövüşmedi diyen sensin ben mi istediğimi görüyorum xD

Neymiş Luffy hiç dövüşmemiş aslında çok güçlüymüş cartmış curtmuş :oleyo2:
Kaido'ya karşı savaştığı gibi savaşmadı diyorum bunu destekleyecek sahneler elimizde. Gidersin açarsın sahneleri bakarsın ikisi arasında kullanılan haki farkından teknik farkına analiz edersin görürsün.

İşine geldiğinde Zoro kral haki kullanmadı diyorsun Lucci'de. Şimdi ise yan basıyorsun.:D

Kaido'ya karşı savaştığı gibi savaşmadı diyorum bunu destekleyecek sahneler elimizde. Gidersin açarsın sahneleri bakarsın ikisi arasında kullanılan haki farkından teknik farkına analiz edersin görürsün.

İşine geldiğinde Zoro kral haki kullanmadı diyorsun Lucci'de. Şimdi ise yan basıyorsun.:D
İşine geldiğinde Zoro kral haki kullandı diyorsun ama işine geldiğinde Luffy dövüşmedi diyorsun.

Luffy g4'e girmeden önce bile kral haki kullanıyor.

Lucci ile dövüştüğünde de haki kullandı xD

E.oda söylemleri ile gösterdikleri çelişen bir yazar . Garlingi söylemler ve bulunduğu pozisyona göre değerlendirirsem Garp Sengoku kulvarı bir karakter derim güç olarak . Ama gel gör ki çok saçma işleyerek karakteri itin bi tarafına sokmaya müsait bir konuma getirebilir .

İşine geldiğinde Zoro kral haki kullandı diyorsun ama işine geldiğinde Luffy dövüşmedi diyorsun.

Luffy g4'e girmeden önce bile kral haki kullanıyor.

Lucci ile dövüştüğünde de haki kullandı xD
Bunu bir başta gördük ki daha sonra görmedik. G4'teki panelleri niye atmıyorsun kardeş? Ben Zoro'ya da kullandığı panelde kullandı diyorum. Panel atıyorum. Zoro başta kullandı gördük. Sonra sonda kullandığını gördük. Luffy ise bir tek bu atakta kullandığını gördük. Ondan sonraki hiçbir atağında görmedik.

Lucci ile dövüştüğünde de kullandı diyon. Göster diyoruz gösteremiyon. Onda da baştaki paneldeki yumruk çarpışmasını gösteriyon. İşin gücün algı yapacak şekilde konuşmak. Bir argüman sunuyorsan tam sun. Öyle ortaya yem atıp konuşma.

Ben Zoro kullandı dediğim paneli atıyorum. Son atağında da kullandı diyorum. Sen bana G4'te kullandı diyorsan atacaksın. G5'de Lucci'ye karşı kullandı diyorsan atacaksın paneli. Attığın paneli zaten biliyoruz. Kaido'dakiler ile alakası yok buradaki seviyenin. Bunu da sen iyi biliyon.

Bunu bir başta gördük ki daha sonra görmedik. G4'teki panelleri niye atmıyorsun kardeş? Ben Zoro'ya da kullandığı panelde kullandı diyorum. Panel atıyorum. Zoro başta kullandı gördük. Sonra sonda kullandığını gördük. Luffy ise bir tek bu atakta kullandığını gördük. Ondan sonraki hiçbir atağında görmedik.

Lucci ile dövüştüğünde de kullandı diyon. Göster diyoruz gösteremiyon. Onda da baştaki paneldeki yumruk çarpışmasını gösteriyon. İşin gücün algı yapacak şekilde konuşmak. Bir argüman sunuyorsan tam sun. Öyle ortaya yem atıp konuşma.

Ben Zoro kullandı dediğim paneli atıyorum. Son atağında da kullandı diyorum. Sen bana G4'te kullandı diyorsan atacaksın. G5'de Lucci'ye karşı kullandı diyorsan atacaksın paneli. Attığın paneli zaten biliyoruz. Kaido'dakiler ile alakası yok buradaki seviyenin. Bunu da sen iyi biliyon.
Göstersene Zoro'nun kullandığı paneli xD

İşte bak burada da kullanmış, dövüşte de kullanmış.

İşine gelince kullandı işine gelince Luffy dövüşmedi bile ohhh ne güzel memleket.

Senin Zoro kullandı dediğin paneller de böyleler işte bak Luffy de kullanmış. Kullana kullana hakisini tüketmiştir belki :ehe:

Edit:

Lucci dövüşünde haki kullandığını nasıl göstermeyeceğiz olum kafayı mı yedin al bak.

Göstersene Zoro'nun kullandığı paneli xD

İşte bak burada da kullanmış, dövüşte de kullanmış.

İşine gelince kullandı işine gelince Luffy dövüşmedi bile ohhh ne güzel memleket.

Senin Zoro kullandı dediğin paneller de böyleler işte bak Luffy de kullanmış. Kullana kullana hakisini tüketmiştir belki :ehe:

Edit:

Lucci dövüşünde haki kullandığını nasıl göstermeyeceğiz olum kafayı mı yedin al bak.

Bu sahne koka çarpışması. Güzel kardeş. Luffy'nin Lucci'ye vurduğu atakların birinde göster bunu. Buna kral haki diyip şuna ebe hübe yapıyorsun.

Zoro şu dumanları ve kıvılcımı ilk defa King'de kral haki kullanırken çıkardı.

Bu da final atağındaki kral haki.

Bunlara koka diyip Luffy için attığın sahnelere kral haki diyorsun. Bu kadar şaşırmış durumdasın. Ya da dalga geçiyon.

Bu arada attığın sahnede Lucci'de de çıkıyor. O da kral haki mi kullandı?

Bu sahne koka çarpışması. Güzel kardeş. Luffy'nin Lucci'ye vurduğu atakların birinde göster bunu. Buna kral haki diyip şuna ebe hübe yapıyorsun.

Zoro şu dumanları ve kıvılcımı ilk defa King'de kral haki kullanırken çıkardı.

Bu da final atağındaki kral haki.

Bunlara koka diyip Luffy için attığın sahnelere kral haki diyorsun. Bu kadar şaşırmış durumdasın. Ya da dalga geçiyon.
Bunlara kral haki dediğin için SEN SÖYLEDİĞİN İÇİN, şimdi de ben bu attığım sayfaya da diyorum.

Bunlar da kral haki değil o da değil.

Ama işine gelince öyle yaptığından işime gelince böyle yapyıorum xD

Kafana göre Lütfüne sınır içinde sınır çiziyorsun. Bilmem şunla dövüşen Luffy, bunla dövüşen Luffy diye şimdi de başımıza Kaido ile dövüşen Luffy çıkardın.

Luffy, Lucci ile dövüşürken de Kizaru ile dövüşürken de haki kullanıyor iddia ettiğin şeylere bir çeki düzen ver xD

Kral haki diye önümüze sürdüğün o taşma ve duman tamamen komediden ibaret.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık