Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Zaman Çarkı (Wheel of Time)

Beterin beteri var diye boşuna demiyorlar. Game of Thrones'un sonuna o kadar sallamıştım ama bu en başından kötü başlıyor. Moiraine bu yolu ben seçmedim diyor, saçmalık. Kendi isteğiyle mavilere katılıyor benim bildiğim ve 20 sene boyunca Ejder'i arıyor. Beşinizden biri Ejder diyor, Egwene'i geçtim Nynaeve'i de ta'averen yapmışlar. Seriyi yeniden yazmışlar, fanları şimdi hype falan takılıyor ama başladıktan sonra çok ağır eleştiriler alacak.

Beterin beteri var diye boşuna demiyorlar. Game of Thrones'un sonuna o kadar sallamıştım ama bu en başından kötü başlıyor. Moiraine bu yolu ben seçmedim diyor, saçmalık. Kendi isteğiyle mavilere katılıyor benim bildiğim ve 20 sene boyunca Ejder'i arıyor. Beşinizden biri Ejder diyor, Egwene'i geçtim Nynaeve'i de ta'averen yapmışlar. Seriyi yeniden yazmışlar, fanları şimdi hype falan takılıyor ama başladıktan sonra çok ağır eleştiriler alacak.
Ya o kadar saçma o kadar kötüki. Got'un son sezonunda en azından görsellik çok iyidi. Burada rezalet efektler. Gelmiş aes sedai falan yakıyorlar. Esere,karakterlere ve eserin anlattığı şeyleri hiç umursamayıp düşük bütçeli bir ergen fantastik dizisine çevirmişler. 3. sezonu bile görmez bence bu dizi.

Kitabı okumadım kiyas yaparak dizilerin filmlerin tadı cıkmiyor kafam rahat izleyecem bi tek cgi hosuma gitmedi fragmanlarda

Sızan yeni fotoğraflar. 6.fotoğraf garip. Moiraine ve Siuan gökkuşağına takılmış gibi görünmüş.

https://www.reddit.com/r/WoT/comments/qhnqz1
İkisinin arasında lezbiyen bir ilişki vardı kulede gençken. Özellikle Yeni Bahar kitabında belirtiliyor. Serinin bazı kitaplarında da hafif belirtiler vardı. Fakat yetişkinlik dönemlerinde böyle bir ilişki yoktu aralarında muhtemelen. Bu sahne yetişkinlik dönemlerinde herhalde. Saçma bir iş yapmışlar yetişkinler ise. Bu arada pek çok aes sedainin lezbiyen ilişkisi var seride. Bu aes sedailere"yastık arkadaşı"diyorlar.

İkisinin arasında lezbiyen bir ilişki vardı kulede gençken. Özellikle Yeni Bahar kitabında belirtiliyor. Serinin bazı kitaplarında da hafif belirtiler vardı. Fakat yetişkinlik dönemlerinde böyle bir ilişki yoktu aralarında muhtemelen. Bu sahne yetişkinlik dönemlerinde herhalde. Saçma bir iş yapmışlar yetişkinler ise. Bu arada pek çok aes sedainin lezbiyen ilişkisi var seride. Bu aes sedailere"yastık arkadaşı"diyorlar.
Bahsettiğin konulara denk gelmedim ya da dikkat etmedim. Daha Kaos Lordu'nu okuyorum. Yeni Bahar kitabını okumadım ama benim bildiğim kadarıyla Moiraine, Thom'a yazılıyordu ya da aralarında eskiden bir ilişki vardı.

Bahsettiğin konulara denk gelmedim ya da dikkat etmedim. Daha Kaos Lordu'nu okuyorum. Yeni Bahar kitabını okumadım ama benim bildiğim kadarıyla Moiraine, Thom'a yazılıyordu ya da aralarında eskiden bir ilişki vardı.
Thom ile aralarında önceden bir ilişki yok. Hiç tanışmıyorlar zaten 1. kitaptan önce. Siuan ile çömezlik ve kabuledilmiş döneminden bir lezbiyen ilişkisi var. Ama bu ilişki romantik bir çekim değil de daha çok arzuları tatmin etme amacıyla yapılıyor. Thom ile ilişkisini zatem biliyormuşsun. Sonraki kitaplarda tam olarak açıklanacak bu aslında. Spoiler yemen kötü olmuş. Gerçi belirtiler vardı seride ama olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık