Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasında Smoker Ne Kadar Güçlenmiştir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boksun amacı zaten açık vermeden gardını koruyarak savaşmak değil mi?
Smoker Lawa kayda değer tek saldırı yaptı ondanda law kurtuldu gerisinde olanları biliyoruz kural basit gardını düşürürsen yenilirsin rakibin o açığı yakalayacak kadar güçlü
en iyi mdüşündüğün boksör hiç yenilmedi mi yada en iyi kabul edilen boksör hiç yenilmedi mi sana daha basit örnek deminkinde anlaşmazlık oldu galiba ...

bak sen aşağılar gibi konuşuyorsun bundan sonra benim yazdığım hiç bişeye yorum yapma yoksa kalbini kırarım birader

Not:yönetici ya da yetkili arkadaş yanlış anlamasın tehdit fln etmiyorum sadece düzgünce söyledim üslup sertmiş gibi algılanmasın
Dostum biz burda bir aile gibiyiz. Sürekli karşılıklı fikir alış-verişi yapıyor. Arada tansiyon yükselir, olur öyle şeyler.

bak sen aşağılar gibi konuşuyorsun bundan sonra benim yazdığım hiç bişeye yorum yapma yoksa kalbini kırarım birader

Not:yönetici ya da yetkili arkadaş yanlış anlamasın tehdit fln etmiyorum sadece düzgünce söyledim üslup sertmiş gibi algılanmasın
ya bak tehdit falan olsa ne olur zaten internet platformu böyle şeyler olur smokerinde dediği gibi ...

en iyi mdüşündüğün boksör hiç yenilmedi mi yada en iyi kabul edilen boksör hiç yenilmedi mi sana daha basit örnek deminkinde anlaşmazlık oldu galiba ...
İyide durumlar farklı olaya öyle bakarsak her vs atan kişi için başka bir şans vermemiz gerekiyor örneğin luffy vs lucci tekrar olsa alabilir diyorsun demek oluyor ama öyle bir durum yok yine luffy alır çünkü daha güçlü, boksda kurallar vardır ama Opta savaşırken kural yok gücün ve yeteneğin neyse ona göre savaşırsın ''MET'' Lawın bir tekniğiydi onu kullandı ve kazandı

İyide durumlar farklı olaya öyle bakarsak her vs atan kişi için başka bir şans vermemiz gerekiyor örneğin luffy vs lucci tekrar olsa alabilir diyorsun demek oluyor ama öyle bir durum yok yine luffy alır çünkü daha güçlü, boksda kurallar vardır ama Opta savaşırken kural yok gücün ve yeteneğin neyse ona göre savaşırsın ''MET'' Lawın bir tekniğiydi onu kullandı ve kazandı
lucci savaşı ne kadar sürdü ben onu söylüyorum arkadaş ya bir anlık uçkuruna düştü smoke işte tamam yendi yenildi demiyorum Allah Allah :D

Beyler artık konuya dönsek fena olmaz. Law vs Smoker'ın tartışılması da Smoker'ın gücüyle alakalı bir konu o tarz yorumlara demiyorum ama diğer arkadaşlar başka şeyler yazmak yerine konu ile ilgili yorum atarlarsa sevinirim.

hacı konu dönüp dolaşıp aynı yere geliyo diyeceksiniz ama senle zıtlaşma gibi bi niyetimde yok ama kendi çevirdiğin akainu karakter tanıtımında bunu yazmışsın

Tüm Kor Amiraller'de bulunan bu güçten Akainu'da da vardır. Beyazsakal'dan gelen yıkıcı saldırıya karşı diğer Amiraller'le birlikte yaptığı kalkanda Busōshoku Haki kullanmıştır. Ayrıca Beyazsakal'ın Bisento ile yaptığı saldırıyı durdururken de bu gücünü kullanmıştır
saldırılarında kullanamıyorlar diyor

hacı konu dönüp dolaşıp aynı yere geliyo diyeceksiniz ama senle zıtlaşma gibi bi niyetimde yok ama kendi çevirdiğin akainu karakter tanıtımında bunu yazmışsın

Tüm Kor Amiraller'de bulunan bu güçten Akainu'da da vardır. Beyazsakal'dan gelen yıkıcı saldırıya karşı diğer Amiraller'le birlikte yaptığı kalkanda Busōshoku Haki kullanmıştır. Ayrıca Beyazsakal'ın Bisento ile yaptığı saldırıyı durdururken de bu gücünü kullanmıştır
Hoca şimdi Akainu magma yumruğu atacak ya, o yumruğun içinde Haki koyamıyor. Luffy Haki'li bir yumruk atar, ama Akainu element halinde Haki'li yumruk atamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık