Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
İnsanlara gülemezsin. Ortada komik bir şey yok. Komik olduğunu düşünüyorsan nezaketen bunu burada göstermezsin. Ben öyle düşünmüyorum dersin olur biter.
Burası bir forum.İster gülerim ister gülmem.Bunu yargılamak da kimseye düşmez.Forum kuralları içerisinde olduğu müddetçe her türlü yoruma izin var.İşin etik kısmına gelir isek,bu tamamen benim tutumuma kalmış bir şey.Hakaret benzeri bir şey ettiğimi düşünüyorsan şikayet edersin.Sonuç alamaz isen engeller geçersin.Bu kadar basit aslında.Burada çok fazla kişinin yorumuna güldüğüm oldu.Hatta abartıp saçmalık derecesinde olduklarını bile söylemişliğim var.Aynısı benim başıma da geldi.Yorumlarıma gülüp geçildi falan filan.Ne bu şekilde bir tepki verdim ne de vereni gördüm.Hayali bir dünyanın hayali karakterleri hakkında konuşurken bu kadar ciddiyete gerek yok.

Aynen, Sabo bu yaşta amirallere kafa atıyor. Potansiyel olarak Luffy ve Ace'le aynı seviyede. İlerde Yonkou gücüne çıkacaktır.

Sabo en potansiyellileri bence bu listedekiler arasında. Onun dışında Sanji'den umudu kesmeye başladım. Hatırlıyorum da yıllar önce Luffy Aka'yı, Zoro Aokiji'yi, Sanji Kizaru'yu alacak falan derdim. Sanji'den de H. Haki bekliyordum. Ancak amiraller serinin zirve güçlerinden. Sanji'yi o seviyede görmüyorum artık. Luffy KK, Zoro Amiral-Yonkou civarı, Sanji sağ kol seviyesi olarak gayet bir Yonkou tayfasını aşmış olacaklardır. Kafamdaki tablo bu seri sonu için. KK sağ kolu nasıl olurun cevabı Ray-san. Zirve Rayleigh ne seviyedeyse Zoro da o civar olacaktır. Ben Yonkou'ya yakın görüyorum. O yüzden Amiral-Yonkou yazdım.
Çok fazla itiraz edebileceğim nokta yok işin açıkçası. Kid de olacaktır yukarılarda. Bir de Coby'nin durumu var işte.

Ace, Rogerın oğluydu. Veletken sabodan güçlüydü. Dünyanın en güçlü adamı WB'nin yanındaydı. Kral hakisi vardı. Sonuç? Teach'e yenildi. Akainu öldürdü. Potansiyeli ancak bu kadardı. Sabonun potansiyeli bundan daha az.
Nereden nereye gelmişsin. Ace sabırsız davrandı. Potansiyel olarak serideki en yüksek potansiyelli çaylaktı. Rüzgar büker gibi kendince bükmüşsün olayı

Zoro, veletken dojodaki en güçlü erkekti. Yetişkinleri de yeniyordu. Kuinanın merdivenden düşüp ölmesi onu güçsüz yapmaz. Bu nasıl argüman? Kuina o haliyle ace veya sabo'yu da yenerdi. Hem yaşı daha fazlaydı, hem de kılıç konusunda son derece yetenekliydi. Ne Ace, ne sabo, ne de luffy veletken Zoro kadar çalışmadı, ağırlık kaldırmadı, bir dövüş sanatının eğitimini almadı.
Zoro tahta kılıç sallamıyor, ona kılıç eğitimi almak denir. Ki kendisi gerçek kılıçla da o yaşta dövüşebiliyor. Buradan sana ekmek çıkmaz.
Sokaklarda kazandıkları dövüş yetenekleri pekala dojodan alınandan daha fazladır. Bu real hayatta da op evreninde de çoğu kurgusal seride de geçerli bir olgu. Gene bükmüşsün ama olmamış bu seferde

Mihawk'a yonkou komutanı seviyesi demişsin. Bu adam dünyanın en güçlü kılıç ustası. Ve tam gücü henüz belli değil. Yarın amiral üstü de çıkabilir yonkou seviyesi de çıkabilir daha aşağı da çıkabilir. Bu da önemli değil. Önemli olan alanındaki en iyi olmasıdır. Ve zoro en iyiden eğitim almıştır. Daha iyisi varsa sen göster?
Ünvanlar ile ilgili o kadar kararsızlık varken kalkıp bunu öne sürmen pek olmamış. Seride 2 kişi falan var deiku unvanı peşinde olan ahahahah olmamış.
Devrimcileri seride gördüğümüz en güçlü oluşumlardan demişsin. Sabo'ya da dragonun sağ kolu olmuş diyorsun. Zoro da KK olacak adamın sağ kolu :) Kim takar devrimcilerin sağ kolunu :D Seride devrimler mi daha önemli korsanlar kralı mı :D Sabo için hakiyi diğerlerinden farklı kullanıyor demişsin. Hayır kullanmıyor. Dragon teknikleri kullanıyor sadece. Hakisi olmayan bir adam da yeterli fizik güçle aynını yapar. Ona karşılık Zoro da seride hiç kimsenin kullanmadığı tamamen kendine ait olan 3 kılıç tekniğini kullanmakta ve kendisindeki gücü de eski en güçlü kılıç ustası tarafından onaylanmakta ve halen onun kılıcını kullanmakta. Sabo ne kullanıyor? Boru :D Hazan suyu vs boru :D Bu bile sabonun potansiyelini gösterir. Sabo ateş meyvesini bileğinin hakkıyla kazandıysa zoro da hazan suyunu kazandı. Havadan inmedi. Bunlar boş argümanlar. Ateş meyvesi dediğin altı üstü bir meyve. Hazan suyu koca bir ülkenin hazinesi :cool:
KK olacak adamın sağ kolu seride kaç ark çizilmedi haberin var mı? Pekala seri ilerlerken bir yerlerde Luffy'nin seviyesi tayfanın seviyesinden kopup gidebilir yani burada da cıks olmamış
Haki ile ilgili yazdıkların tamamen kendi argümanını kendine inandırmak için ne kadar ileri gidebileceğini göstermiş.:good:
Ryuma'nın hediye ettiği hazan suyu ile boruyu kıyaslamışsın. Ama Mihowkunun kendi sözü var. Her kılıç Yoru mu ne olabilir vs. Yani elindekinin gücünü büyük ölcüde kullanıcı belirler. Hop bu da gitti.

Bella Ciao:byee:

Nereden nereye gelmişsin. Ace sabırsız davrandı. Potansiyel olarak serideki en yüksek potansiyelli çaylaktı. Rüzgar büker gibi kendince bükmüşsün olayı
En potansiyelli çaylak Teach'ti. O da yonkou oldu. Luffy onu geçecek.

Sokaklarda kazandıkları dövüş yetenekleri pekala dojodan alınandan daha fazladır. Bu real hayatta da op evreninde de çoğu kurgusal seride de geçerli bir olgu. Gene bükmüşsün ama olmamış bu seferde
Alakası yok. Profesyonel bir boksor 10 yıl sokakta kavga etmiş birisini tek yumrukta mezara yollar. Bir kickbox dövüşçüsü tek tekme ile kaval kemiği kırabilir. Gerçekçi ol biraz.

Ünvanlar ile ilgili o kadar kararsızlık varken kalkıp bunu öne sürmen pek olmamış. Seride 2 kişi falan var deiku unvanı peşinde olan ahahahah olmamış.
Olmuş valla. Sen olmuyor dedin diye olmuşluktan çıkmıyor. Seride kimsenin ünvan peşinde koşup koşmamasının önemi yok. Adam alanında en iyi. Hala anlamamışsın inceyi sen.

KK olacak adamın sağ kolu seride kaç ark çizilmedi haberin var mı? Pekala seri ilerlerken bir yerlerde Luffy'nin seviyesi tayfanın seviyesinden kopup gidebilir yani burada da cıks olmamış
Haki ile ilgili yazdıkların tamamen kendi argümanını kendine inandırmak için ne kadar ileri gidebileceğini göstermiş.:good:
Ryuma'nın hediye ettiği hazan suyu ile boruyu kıyaslamışsın. Ama Mihowkunun kendi sözü var. Her kılıç Yoru mu ne olabilir vs. Yani elindekinin gücünü büyük ölcüde kullanıcı belirler. Hop bu da gitti.
Sabo kaç arc çizilmedi? Toplasan 3 arcta falan var :D Zoro? Seri başından beri var. Ayrıca arc sayısı mı belli ediyor potansiyeli? Teach'in yer aldığı sayfa sayısı bile 100 tane yoktur. Ama adam yonkou oldu :) Nelere takılmış yav.

Her şey haki ile yoru olabilir. Konu bu değil. Konu yoru olacak şeyin ne kadar değerli olduğu :) Boru vs hazan suyu :D Ah ah. Bitmiyorsunuz da :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık