Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

@Hotarubi haklı destende ne kadar fazla kart olursa başlangıç kartlarının alakasız olma ihtimali artıyor. Bence tek strateji tasarlayıp oyunlarda sadece o strateji uygulamaya çalışılmalı. En azından ben öyle yapıyordum :D
Sanırım ben anlatamıyorum. Sürekli aynı kartlar geliyor. Sırası bile aynı olacak şekilde hem de. 30 tane kartın çekme sırası bile aynı olacak şekilde üst üste on el aynı şekilde gelmesi epey düşük bir ihtimal.

Şu şekilde örnek vereyim; oyun başladı. Elde dört kart var. Bunlar A, B, C, D kartları. Yerden kart çekiyorum. E kartı geliyor. Bir daha çekiyorum F kartı geliyor. Diğer oyunda da kartlar bu şekilde geliyor. Yani ABCD sırası aynı kalıyor. Yerden çektiğim kartlar da yine E ve F kartları. Aynı kartlar DBCA ya da BCAD gibi farklı kombinasyonla gelmiyor. Çekerken de E kartından başka bir kart gelmiyor. Sorun destede değil. Aynı deste ile 200 maç attım.

Sanırım ben anlatamıyorum. Sürekli aynı kartlar geliyor. Sırası bile aynı olacak şekilde hem de. 30 tane kartın çekme sırası bile aynı olacak şekilde üst üste on el aynı şekilde gelmesi epey düşük bir ihtimal.

Şu şekilde örnek vereyim; oyun başladı. Elde dört kart var. Bunlar A, B, C, D kartları. Yerden kart çekiyorum. E kartı geliyor. Bir daha çekiyorum F kartı geliyor. Diğer oyunda da kartlar bu şekilde geliyor. Yani ABCD sırası bile aynı kalıyor. Yerden çektiğim kartlar da yine E ve F kartları.Aynı kartlar DBCA ya da BCAD gibi farklı kombinasyonla gelmiyor. Çekerken de E kartından başka bir kart gelmiyor. Sorun destede değil. Aynı deste ile 200 maç attım.
Hmm anladım. Aklıma ilk karakter skilleri geldi. Belki de öyle olmasını sağlayan bir karakter skili kullanıyorsundur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık