Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Bunu nasıl yapicaz, anlayan var mı

Burada düello kuralları yazıyor.

- Her oyuncu elinde 4 kart ve 4000 yaşam puanı ile oyuna başlar.
- Oyuncular ortaya koydukları kartlar ile rakibine saldırır. Kimin yaşam puanı 0 olursa, oyunu kaybeder.
- Eğer bir oyuncunun çekeceği kartlar biterse, yenilmiş sayılır.

açıklaması değilde kısa yazıda ne yazıyor.

Kuriboh ile Hane Hane'yi nasıl kullanıyorsun? Büyülerinin ve tuzaklarının da 2-3 tanesini biliyorum.

Yani demek istediğim nasıl bir taktik kullanıyorsun bu kartlarla? Ekstra destenin resmi de gözükmüyor nedense.

Yami kartıyla işleyen yaratıklarla, yaratık güçlendirme spelleriyle dolu, bir iki de tuzak ve büyü bozan kartlarla oynuyorum. Altın 1'de kaldım.

Son düzenleme:
Destenı paylaşsana merak ettim neler var diye.

Kuriboh ile Hane Hane'yi nasıl kullanıyorsun? Büyülerinin ve tuzaklarının da 2-3 tanesini biliyorum.

Yani demek istediğim nasıl bir taktik kullanıyorsun bu kartlarla? Ekstra destenin resmi de gözükmüyor nedense.

Yami kartıyla işleyen yaratıklarla, yaratık güçlendirme spelleriyle dolu, bir iki de tuzak ve büyü bozan kartlarla oynuyorum. Altın 1'de kaldım.
sen paylaş bi desteni

kuriboh olmazsa olmaz bi kart bence.açıklayayım. 1. el elinde kuriboh var bide normal canavar normal yaratığı oynuyosun tuzak falan koymadan adam atlıyor kuribohla direk savunmaya çevirip 2. yaratığı oynayıp adamı bayağı geri düşürebiliyosun

hane hane de çok etkili 2 kullanımı var birincisi oyun başlarında avantajı yakalamak için kullanıyosun adamın kartını elini geri gnderiyor sen tek atakla direk can puanlarına saldırıyorsun. 2. olarak adam mavi gözlü bile çağırsa adamın eline geri gnderebiliyosun.ekstra destem yok fusion kullanmıyorum.

desteni bi paylaş bakalım.

sen paylaş bi desteni

kuriboh olmazsa olmaz bi kart bence.açıklayayım. 1. el elinde kuriboh var bide normal canavar normal yaratığı oynuyosun tuzak falan koymadan adam atlıyor kuribohla direk savunmaya çevirip 2. yaratığı oynayıp adamı bayağı geri düşürebiliyosun

hane hane de çok etkili 2 kullanımı var birincisi oyun başlarında avantajı yakalamak için kullanıyosun adamın kartını elini geri gnderiyor sen tek atakla direk can puanlarına saldırıyorsun. 2. olarak adam mavi gözlü bile çağırsa adamın eline geri gnderebiliyosun.ekstra destem yok fusion kullanmıyorum.

desteni bi paylaş bakalım.

Yanlış bir şeyim varsa söyleyebilirsiniz arkadaşlar. Tavsiye de verebilirsiniz.

3 yıldızlı kart sanırım flip olursa karşı tarafın dark yaratığını ele geçiriyordu. Dragon Seekerı da işte Dragon falan çıkarsa rakipte diye tutuyorum destede.

Ve oyun bazen nasıl şans ile oluyorsa elimde 3 tane direkt çağrılamayan kart vardı o 3 üçü geldi. Diğer çektiğim kartlar da hep büyü veya tuzak kartı oldu. Kaybetttim böyle. O yüzden çağrılan yaratığı sinirlenip 2'ye indirdim. :D

Son düzenleme:

Yanlış bir şeyim varsa söyleyebilirsiniz arkadaşlar. Tavsiye de verebilirsiniz.

3 yıldızlı kart sanırım flip olursa karşı tarafın dark yaratığını ele geçiriyordu. Dragon Seekerı da işte Dragon falan çıkarsa rakipte diye tutuyorum destede.
element magician-remove trap-dark magician-3 yıldız olan bunları çıkar bence daha oyuna etki edebilecek spell-trap elde etmen lazım mai ve keith 25 kas o iki trap oynun en iyilerinden onları kullanabilirsin-yomi ship , kuriboh iyi uyar her desteye mümkünse dark sağlam kartlar elde ettikçe takviye yaparsın bu desteye

Bu Vagabond'un olayı nedir? Ne tuzak koysam engelliyor, ne büyü kullansam bozuyor. Bana göre mi oynuyor lan bu?

Bu Vagabond'un olayı nedir? Ne tuzak koysam engelliyor, ne büyü kullansam bozuyor. Bana göre mi oynuyor lan bu?
Small monster zone ★
Opening Hand: 3 Card ★
Opening Hand: 2 Card ★★
Opening Hand: 1 Card ★★★
Opening Life Points: 1000
Only 1 Spell/Trap Zone is Available ★
No Monster Effect Activation ★★
No Special Summons ★★
Starting a Duel with 3 Spell/Trap Cards on the Vagabond's field ★★
Starting a Duel with 3 Monster Cards on the Vagabond's field ★★★
3 yıldızları bende bazen kesemiyorum 1 kolay 2 eh işte

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık