Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Tavsiye için teşekkür ederim. O kadar fazla 5+ canavar fazla olur gibi geliyor bana. Ayrıca 30 kartlık destede ihtiyacın olan kartın denk gelmesi zor değil mi?

Şu anlık 20 kartla oynuyorum. 1 tane seviye 7, 1 tane de 5 veya 6 var. Gerisi 3-4 yıldızlı canavarlar.

Bir de şu kartlar ne işe yarıyor İngilizcem pek iyi olmadığından tam anlayamadım.
"Slifer the sky dragon" ve "Dimensionhole"
@Kaido_93 @Themiss
Destemin skilli Destiny Draw olduğundan ihtiyacım olanı ben belirliyorum.

Yoksa 30 kartlı bir deste kullanmak zor iş.

Tamamdır sağolasın. Bir sorum daha olacak: Destemde düello için kaç kart bulundurayım? Kaçı canavar olsun ve bu canavarların kaçar tanesi 1-4, 5-6, 7+ seviye olsun?
Destekleriniz kesinlikle 20 kart olmalı .20 den fazlaysa gereksiz kartlarınızı vardır onları desteden çıkartın. 10 canavar idealdir geri kalanını tuzak ya da büyü kartlarıyla doldurursunuz. Sakın biebirine uyumsuz kartlar kullanmayın. Mesela kullandığım desteklerde ilk tur 3 tane 3000 atak canavar olduğu oluyor. O derece uyumlu kartlar var yani. Oyunda yeniyseniz 30 kart yapmanız normal .Yavaş yavaş alışırsınız oyuna

SLİFER efsanevi bir kart ama canlandırmasi zor i yüzden zevk amaçlı kullanabilirsin. 3 canavar harcıyorsun onu canlandirmak için

Destekleriniz kesinlikle 20 kart olmalı .20 den fazlaysa gereksiz kartlarınızı vardır onları desteden çıkartın. 10 canavar idealdir geri kalanını tuzak ya da büyü kartlarıyla doldurursunuz. Sakın biebirine uyumsuz kartlar kullanmayın. Mesela kullandığım desteklerde ilk tur 3 tane 3000 atak canavar olduğu oluyor. O derece uyumlu kartlar var yani. Oyunda yeniyseniz 30 kart yapmanız normal .Yavaş yavaş alışırsınız oyuna

SLİFER efsanevi bir kart ama canlandırmasi zor i yüzden zevk amaçlı kullanabilirsin. 3 canavar harcıyorsun onu canlandirmak için
Yeni olduğumdan değil kullanabildiğimden 30 kartım var :)

Sen Kaiba mı kullanıyorsun ?

Yeni olduğumdan değil kullanabildiğimden 30 kartım var :)

Sen Kaiba mı kullanıyorsun ?
30 kart kullananlar genelde oyuna yeni başlayanlar oluyor. Çünkü 30 kart demek istikrarsizlık demek. O yüzden her zaman desten 20 kart olsun.

Kullandığım skile göre değişiyor karakter. Pegasusun mind scan skili çok güzel . Kalıba nin beatdown vs vs. Anlayamadığını şeyler olursa sorabilirsin.

Mesela kanser desteler var tam sinir etmelik. Tek tur destekleri var. Tek turda oyunu bitiriyor. Ya da kontrol destekleri var onlarda uzun vadede oyunu kazanmaya yönelik. Hangi oyun tarzını benimsiyorsan ona göre deste kuralum sana

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık