Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Ama Exodia'yı çagırdığını düşünürsen o daha mı iyi ?

Sadece 5 kart gerektiği için güçlü olsa da kullanışsız diyorsun öyle mi ?
Şimdi animeye göre düşünürsek. 40 küsur kart var. O beş kartı çekme ihtimalin çok düşük. Anca strateji falan yaparsın o ayrı tabi. Sangan, Witch of the Black Forest gibi sana Exodia'nın parçalarını eline getirecek kartlar koyabilirsin. Ama en mantıklısı dengeli bir deste yapmak. Animedeki karakterlerin desteleri birbirlerini destekleyen kartlarla doluydu. Rex Dinosaur (Dinozor), Weevil Insect (Böcek), Yugi Spellcaster (Büyücü), Joey Warrior (Savaşçı) ve Beast Warrior (Hayvan Savaşçı) falan.

Şimdi animeye göre düşünürsek. 40 küsur kart var. O beş kartı çekme ihtimalin çok düşük. Anca strateji falan yaparsın o ayrı tabi. Sangan, Witch of the Black Forest gibi sana Exodia'nın parçalarını eline getirecek kartlar koyabilirsin. Ama en mantıklısı dengeli bir deste yapmak. Animedeki karakterlerin desteleri birbirlerini destekleyen kartlarla doluydu. Rex Dinosaur (Dinozor), Weevil Insect (Böcek), Yugi Spellcaster (Büyücü), Joey Warrior (Savaşçı) ve Beast Warrior (Hayvan Savaşçı) falan.

Hmm anladım.Sağol.☺

Tabi bu konusunda olduğumuz oyunda 20-30 arası kart koyulabiliyor. Exodia oyunda değil ama koyarlar bir gün. Desteye bir sürü kart çekme ile ilgili kart koydun mu tamamdır :D Jar of Greed, Shard of Greed, White Elephant's Gift, Skelengel falan :D
Yu-Gi-Oh'a hep hayrandım.Ama küçükken tvden izlediğim kadarıyla biliyorum.Çok zevkli oyun muhtemelen de işte bilmediğimden oynayamıyom.

Zir o iş ya.Bağımlıları var sönük kalırım ben.Böyle iyi.:D
Açıkçası ben de senin durumundaydım ama bu duel links 0'dan gibi bir şey.İlerlemeli de olduğundan 1 pvp yapacağın zaman kendin gibi bir rakiple karşılaşıyorsun.

Normalde Yu gi oh un şuan geldiği noktada xyz synchro pendulum hatta yeni gelen link summoning gibi çeşitli canavar çağırmaları mevcut.Bu oyunda ise bunların hiçbiri yok.Açıkçası beni bu oyunu oynamaya iten de bu olmuştu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık