Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

"YOK ARTIK!" Dediğiniz Sahneler

Biraz önce genel sohbete de atmıştım bu konu da şart madem. Abi ne zaman izlesem şu sahneyi ruhumu teslim ederim her defasıda. Gökyüzü adası var deyişi sahnenin açıları falan efsanedir. Yahu şu sahnelerdir One Piece bağlayan sahneler.

Ek olarak Kutsan Ejderi Luffy yumrukladığında ilk tepkim bağırarak olmuştu cidden. Çünkü acayip hak etmişti. Haklerı var animede de iyi dramatize etmişlerdi.
Teach'e yeniden sempati besledim. Şu adamı MF'da WB karşısında keşke öyle çizmeseydi.:S

Teach'e yeniden sempati besledim. Şu adamı MF'da WB karşısında keşke öyle çizmeseydi.:S
Ben Teach'i seviyor muyum sevmiyor muyum hiç anlamadım. Bazı sahnelerde hayran kalıp bazı sahnelerinde doyasıya nefret ediyorum. Oda böyle bir karakteri yaratarak büyük bir iş çıkardı. Eminim ki çok derin bir geçmişi de vardır.

Dediğin gibi eskisi kadar efsane sahneler yok şimdi. Ama ben Oda'ya güveniyorum :( Ek olarak:
Marco'nun Anka Kuşu çıktığı sahne de yok artık dedirtmişti. Ama beni en çok şaşırtan sahneyi yazmayı unutmuşum.
Laboon'u terk eden tayfanın Brook'un tayfası olması... Hiçbir şey bunu geçemez sanırım benim için.

Brook&Laboon olayları.

Ace'in ölümü,

Wb'nin ölümü,

Shanks'ın savaşa girişi,

Shanks Wb Konuşması Haki vs,

Wb ilk tanıtımı, mektubu yırtması,

Luffy'nin soy ağacı :D

Magellan vs BB Pirates

Wb Savaşa girişi,

BB'nin 2. meyveyi kullanışı,

Wb'nin Tsunami yaratması,

Squardo,

Wb vs Akainu (Akainu ölüyor sanmıştım)

Luffy vs 50.000 Balıkadam

Luffy Marineford'daki Hakisi

Haoshoku haki çarpışması,

Zoro'nun kılıç satın alması,

Roger'ın geçtiği bir çok sahne.

aklıma bunlar geldi ama çok fazla var :D

Crocus'un, Laboon'un midesini sanat eseri haline getirmesi.

Garp'ın devasa büyüklükteki topu tek eliyle zorlanmadan kaldırıp fırlatması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık