Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

"YOK ARTIK!" Dediğiniz Sahneler

576. sayı, şimdi tekrar bakınca bile yine tüylerim diken diken oldu.
Whitebeard yarı ölü haliyle Teach'i neredeyse öldürüyor, sonra Roger flashback'i ve "ONE PIECE GERÇEK!" diye bağırıp ayakta ölmesi..! Bütün vücudu yara bere içinde olmasına rağmen sırtından hiç yaralanmaması..

Ben işte buna "YOK ARTIK!" demiştim! Ulan sen nasıl bir adamdın be Oyaji!
Kaido'nun şu son bölüm attığı teki de ikinci sıraya koyalım. Gerçekten afalladım okurken yani :D

Luffy şişirmesinden ötürü o çünkü. Anca sağ kol olacak adamı Amiral yaparsanız böyle hayal kırıklığına uğrarsınız;).
Aslında Amiral seviyesinde dendiğini hatırlamıyorum. Ben sağ kol seviyesindeki adamın o duruma düşmesini beklemiyordum şayet.:D

Bu arada Amiral'ler arasında seviye farkı gören biriyim.

Benim için budur. Şunu gördüğüm anda hadi lan oradan(muadilini) demiştim. Cidden böyle ana karakter kollaması yok yani, tesadüfün tesadüfü, Luffy'nin en ihtiyacı olduğunu anda, düşmanının da elini kolunu bağlayacak şekilde gümüş tepsiyle veriliyor, gram bir arama, irade, gayret olmadan.

Hele şu arcın sonunda şarkı söyleyerek katliam yapması efsaneydi.
Unutamıyorum o sahneyi:D
Kesinlikle. Benimde unutamadığım sahnelerden biri oldu resmen. Nasıl anime de Big Mom'ın giriş sahnesini mangadan bile iyi yaptılarsa, son müzikal sahnesini de o kadar güzel yapacaklarından eminim. Beklentim yüksek :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık