Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

YKS 2021

Sınava girecek misiniz

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .
Ya duruma göre değişir. Hedefine göre de. Mesela ilk 100 istiyorsan bu yazdan itibaren otur çalış. Bir de temelin ne kadar iyi bu kısım da önemli. Meseka ben 11. Sınıfta başladım. İlk denememi hatırlıyorum. 160 soruda 70 net yapmıştım. Sene sonunda 100 nete çektim. 12. Sınıfta 125 falan yapmaya başladım YGS'ye doğru. Ha tabi ben bitaz tembel adamdım. 12'ye benim gibi başlayıp 140'da sabitleyenler vardı skdkdkdk. Neyse. Ama 12. Sınufa 30 netle başlayan da vardı mesela. 12. Sınıfa 80 netle başlayan depar atarak Eşit Ağırlıkta istediğini alabilir ama 30 netle başlayan için çok zor hatta neredeyse imkansız. Tabi ben eşit ağırlıkçıydım. TM Grand Line ligiyse sayısal Yeni Dünya ligi.
Bu yaz en azından tyt sayısaldan eksiğim kalmasın istiyorum daha deneme de çözmedim ağustosta dershanede çözeceklermiş sanırım. Bakalım. İlk tyt sonucumu buraya ağlayarak yazarım zaten :D

Bu yaz en azından tyt sayısaldan eksiğim kalmasın istiyorum daha deneme de çözmedim ağustosta dershanede çözeceklermiş sanırım. Bakalım. İlk tyt sonucumu buraya ağlayarak yazarım zaten :D
Muhtemelen daha 11 olmadığın için 12 başında ya da sonrasında bu sonuca yakın sonuç alan abilerinin ablalarının nefretini kazanırsın :D

Kaçla başlarsan başla. Çok önemli değil. Daha o kadar başındasın. Şuanda depar atsan rüyanda görsen dök içine "ne garip rüyalar görüyorum ya" diye yazacağın üniversiteleri kazanabilirsin.

Bunları moral olsun diye çarpıtarak demiyorum. Tamamen gerçekler.

Hadi bakalım git ve TyTler kraliçesi ol!

Deshane netlerine sakın aldanmayın benden söylemesi. Önünüze koydukları kitapçık 10 kg gibi hissettirir bune lan dersiniz.

Tyt de dershanede 36 neti gördüm gerçek sınavda 20 net yaptım ?

Umarım herkesin sınavı istediği gibi geçer.YKS'nin miniğini yaşayan biri olarak verebileceğim tek tavsiye sınavı bırakmayın.Sınav sıralamayla alakalı sınavınızda beklediğiniz neti yapamasanız bile istediğiniz yeri kazanabilirsiniz.

Umarım herkesin sınavı istediği gibi geçer.YKS'nin miniğini yaşayan biri olarak verebileceğim tek tavsiye sınavı bırakmayın.Sınav sıralamayla alakalı sınavınızda beklediğiniz neti yapamasanız bile istediğiniz yeri kazanabilirsiniz.
YGS'de 109 net mi ne yaptım. Ama sınav zordu. Normalde bu kadar düşük netle 20.000 anca olabilecekken YGS'de 5600. oldum.

Denilen şey doğrı salmayın yani.

Türkçe çok zordu, benim aklıma gelen ilk şey "hahajahah benim Türkçe iyi bu kadar zorsa kimse yapamıyordur iyi fark atarım buradan" olmuştu :ehe: . Gerçekten Türkiye birincisiyle aynı neti yapmıştım Türkçede(5 yanlışım vardı galiba)

----------------------------

Ayrıca bunu milyon kez duymuşsunuzdur, ama duymak ve önemini kavramak aynı şey değil. Yapamadığınız soruda pek fazla uğraşmayın. Siz bıraksanız bile aslında bilinçaltınız düşünmeye devam ediyor. Ben matematikte 5 boş bıraktım geri döndüğümde tak tak hepsini yaptım hepsi de doğru çıktı.

Tyt Türkçe'yi yapabilenlere imreniyorum ya. Kafam basmıyordu gerçekten. Sınavda 1 saat uğraşıp 23-25 net mi ne yapabilmiştim. Matematikte de tam tersi :D 35-40 dakikada 35 net yapmıştım.

Zaten biliyorsunuzdur da süreyi iyi değerlendirmeye bakın. Soruyla inatlaşmamak lazım. O soruya 2-3 dakika harcayıp belki yapamayacaksın ve bu yüzden çözeceğin soruya zamanın kalmayacak vs...

Tyt kısmında ne kadar çalışsan da şans kısmı da bir etkendi ama ayt de ne kadar çalıştıysan karşılığını gerçekten alıyordun. O kısımda çalışanların kafası rahat olsun. Süreye bakmadım ama benim zamanımda Ayt'de baya fazlaydı. Değişti mi bilmiyorum.

Sınava bu yıl girmeyecek arkadaşlara da tavsiye olarak zor soru çözmeye çalışın derim. Mat için Apotemi iyiydi. Yapabildiğin sorular seni geliştirmez, sadece hız kazanırsın. Yapamadığın soruya sadece kafa yorsan bile kendini geliştirirsin. Çözüme de hocandan ya da yayın evi kaynağından bakarsın.

Hepinize başarılar dilerim umarım bu engeli başarıyla atlatırsınız.

Tyt Türkçe'yi yapabilenlere imreniyorum ya. Kafam basmıyordu gerçekten. Sınavda 1 saat uğraşıp 23-25 net mi ne yapabilmiştim. Matematikte de tam tersi :D 35-40 dakikada 35 net yapmıştım.

Zaten biliyorsunuzdur da süreyi iyi değerlendirmeye bakın. Soruyla inatlaşmamak lazım. O soruya 2-3 dakika harcayıp belki yapamayacaksın ve bu yüzden çözeceğin soruya zamanın kalmayacak vs...

Tyt kısmında ne kadar çalışsan da şans kısmı da bir etkendi ama ayt de ne kadar çalıştıysan karşılığını gerçekten alıyordun. O kısımda çalışanların kafası rahat olsun. Süreye bakmadım ama benim zamanımda Ayt'de baya fazlaydı. Değişti mi bilmiyorum.

Sınava bu yıl girmeyecek arkadaşlara da tavsiye olarak zor soru çözmeye çalışın derim. Mat için Apotemi iyiydi. Yapabildiğin sorular seni geliştirmez, sadece hız kazanırsın. Yapamadığın soruya sadece kafa yorsan bile kendini geliştirirsin. Çözüme de hocandan ya da yayın evi kaynağından bakarsın.

Hepinize başarılar dilerim umarım bu engeli başarıyla atlatırsınız.
Gel benimle sınava güçlerimizi birleştirip ful çekelim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık