Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

YKS 2021

Sınava girecek misiniz

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .
Abi bu konu hem güzel destek çok hoşuma gitti hem de foruma her girdiğimde daha stres yaşayacak gibi hissediyorum :D
Teşekkürler konu ve destek mesajları için :)

Abi bu konu hem güzel destek çok hoşuma gitti hem de foruma her girdiğimde daha stres yaşayacak gibi hissediyorum :D
Teşekkürler konu ve destek mesajları için :)

YGS 2017 konusu var forumda, ne stresler yaşadık oralarda. Şimdi dönüp baktığımızda o stresten eser kalmadığını görüyoruz. Aynı şey senin için de olacak. :d

Yanılmıyorsam ilk tyt ye gireceksiniz kötü geçerse geçsin takmayın kafaya ayt çok önemli kötü tyt yi ayt ileri fırlatır güveniyorum sizlere koçlarım benim ;)

O kadar çok heyecanlıyım ki anlatamam. Kaydoldum, şantiyelerden birinde kaos çıkmazsa gireceğim ama güven vermiyorlar...

Şaka bı yana ne soracaklarını bile bilmiyorum. Sınavın raconu nedir, ne için ne çözülmesi gerekiyor, teoremler falan hak getire. Sözel kasayım bakalım ne olacak. Hahaha

Sınava giren herkese başarılar. Yıllar önce 2015 YGS'de iyi sıralama geldiğinde neşe içinde forumda ilgili başlığa yazdığımı hatırlıyorum :D. Umarım herkese nasip olur buradaki ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık