Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[YF-1] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Zoro

Kullanılan: 66 47.5%
  • Sanji

Kullanılan: 58 41.7%
  • Brook

Kullanılan: 35 25.2%
  • Aokiji

Kullanılan: 15 10.8%
  • Rayleigh

Kullanılan: 20 14.4%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 24 17.3%
  • Gol D. Roger

Kullanılan: 12 8.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 16 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
Benim yazdıklarım Zoro fanlarına değil. İnsanları yaftalayanlara. Çıkarımlarda oradan geliyor. Altı üstü anket. İnsanlara bu kada mobig uygulamanın alemi yok.

Nefret mefret yok.
Ben olan iki kesimin karşılaştırmasını yapıyorum.
Var var. 61 kişi dışındaki herkes nefret ediyor Zoro'dan. Geceleri gözlerine uyku girmiyor Zoro nefretinden. Sabahlara kadar ne yapsak da kötülesek şunun fanlarını da kendisini de diye debelenip duruyorlar.

Anlamıyorsunuz galiba. Böyle olan iki kesim var, boşuna lafı eğip bükmeyin. Bu iki kesim arasında fark boyutundan bahsediyorum.

Anlamıyorsunuz galiba. Böyle olan iki kesim var, boşuna lafı eğip bükmeyin. Bu iki kesim arasında fark boyutundan bahsediyorum.
Onlar aslında birbirlerinden nefret ediyorlar, birbirlerine karşı birikmiş, etkenlerle oluşmuş hınçları ve hırsları var. Bu karakterler üzerinden işleniyor sadece. Araya giren herkes de kaynayıp gidiyor.

Favorisi Zoro olmasına rağmen Sanji'yi de sevenler sayısı>>Favorisi Sanji olmasına rağmen Zoro'yu da sevenler sayısı
Favorisi Sanji olup Zoro'dan nefret edenler sayısı>>>Favorisi Zoro olup Sanji'den nefret edenler sayısı

Bu denklem sonucu çıkarım yapın şimdi :artiz:
:/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık