Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Jenerasyonun Bir Beyazsakalı Olacak mı?

Benzer Bir Korsan Olur Mu ? Olursa Hangi İsim Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    86
Kimse WB olamaz ama bu listedeki en fazla benzer karakter Kata'dır.Gerek ikisinin de ailelerini önemsemesi,gerek sırtlarının övgülerinin ana kaynaklarından olması.

Her tayfada sağ kol dengi veya üst tam tayfa üyesi sayılamayacak bir eleman oluyor.
Shanks ve Mihawk
BB ve Aokiji
Roger veya Wb ve Oden

Bunun dışında Kaidou Dofa Big Mom Jimbeiye sahipti. Tam o güçte olmasalarda.
Law işte tam bu boşluğa oturuyor.

Allahtan bir Snack kesti adam göklere çıkarıldı. Urouge'un aldığı Snack'i novalarda alabilecek adamlar mevcut Novalar ilk tanıtıldığında bile yan karakter kalmaya mahkum olduğunu gördük.
Ne abartılması hocam :( Oruçun ilk defa övüldüğünü duydum seride. Adam snacki aldığı vakit diğer 4 nova nal toplamış denildi. Luffy Law bile o seviyede değildi. Birazcık hakkı verilsin şu adamın :(

Ne abartılması hocam :( Oruçun ilk defa övüldüğünü duydum seride. Adam snacki aldığı vakit diğer 4 nova nal toplamış denildi. Luffy Law bile o seviyede değildi. Birazcık hakkı verilsin şu adamın :(
Adam normal şartlarda övsün ona lafım yok yeni dünyada ilk icraate geçen nova o olmuş sonuçta ama tutupta yeni beyazsakala bu adamı yazmayın :))

Hocam Zoroyu yükseltiyorsan eyvallahta adam sanki Snacki bala aldı gibi düşünülüyor. Crackera kaybetmiş adam belki Dof gücünde birşeydi :( O Dof lawa neler yaptı mesela
Cracker Doff'un yaptığını Law'a hayatta yapamaz. Doff çok kıvrak karakter Law'ın meyveye ters Law Cracker'ın Zırhları Luffy'den daha rahat geçerdi. Snack'i bala aldı demiyorum en helalilnden galibiyetini almış ama bu diğer novalara karşı çok öne geçirecek bir şey değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık