Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yeni İmparatorlar İddiası

Yeni İmparatorlar Kimler?

• Kullanılan toplam oy
    204
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu nasıl bir ileri görüşlülüktür arkadaş.

''hasirsapka, Keldorn, kizilejder1, MouHanartyomdh, Scratchmen Apoo, Count Alucard, Gallywix, Rob D. Lucci, Orcunyus, Jolly Roger, YasuieNecroph, sensey, Earendill, Linas, Karasakal, Lastikçocuk, Karalord1903, LaughTale, Mewtwo, FearOfDhark, Vista of the Flower Sword, Speedy, Cutty Flam, Suleiman Beheader, PinkDevil, Fridwyna, sekisTT, stepne, Yasin20, Byakuya, alpbabagonya''

33 arkadaşı kutluyorum :hhh:

Son düzenleme:

''hasirsapkaKeldornkizilejder1MouHanartyomdhScratchmen ApooCount AlucardGallywixRob D. LucciOrcunyusJolly RogerYasuieNecrophsenseyEarendillLinasKarasakalLastikçocukKaralord1903LaughTaleMewtwoFearOfDharkVista of the Flower SwordSpeedyCutty FlamSuleimanBeheaderPinkDevilFridwynasekisTTstepneYasin20Byakuyaalpbabagonya''

buggy gibi kırık bir karakter zaten luffyden bile öncelikli olmalıydı :D

''hasirsapkaKeldornkizilejder1MouHanartyomdhScratchmen ApooCount AlucardGallywixRob D. LucciOrcunyusJolly RogerYasuieNecrophsenseyEarendillLinasKarasakalLastikçocukKaralord1903LaughTaleMewtwoFearOfDharkVista of the Flower SwordSpeedyCutty FlamSuleimanBeheaderPinkDevilFridwynasekisTTstepneYasin20Byakuyaalpbabagonya''

Keşke şu şekil atsaydın. Yalnız 36 olmuş bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık