Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yaşamak İstediğiniz Anime/Manga Evreni

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Nerede Yaşamak İsterdiniz ?

• HxH

Kullanılan: 7 13.2%
  • One Piece

Kullanılan: 22 41.5%
  • Naruto

Kullanılan: 3 5.7%
  • Dragon Ball

Kullanılan: 0 0.0%
  • FMAB

Kullanılan: 1 1.9%
  • Bleach

• Code Geass

• Kingdom

• Boku No Hero Academia

Kullanılan: 6 11.3%
  • Jujutsu Kaisen

• Hajime no Ippo

Kullanılan: 2 3.8%
  • Death Note

• One Punch Man

• Attack On Titan

• Fairy Tail

Kullanılan: 7 13.2%

• Kullanılan toplam oy
    53
Shingeki, OPM, Naruto, Bleach ve HxH'i eliyorum. En tehlikeli sakata gelme ihtimali olanlar bunlar.

FMA'yi de elerim ya köylü olursun ya asker.

Dragon Ball'de ilgimi çeken hiç bir şey yok.

Ippo dünyası = bizim dünyamız zaten hiç bir fark yok onu da geçiyorum.

Geriye One Piece, BnHA ve FT kalıyor. Fairy Tail'i tercih ederim bir girdin mi loncaya gül gibi yaşarsın. :oleyo:

Edit. Bu arada ek not; Eğer anket dışı seçim yapabiliyorsak düşünmeden Pokemon derim. Alacaksın bahtına gelen yoldaşını diyar diyar gezeceksin. :good:
Harbi ya Pokemon huzur dolu bir evrendi.

Üstüne opening yok. Öyle bir duygulandım ki şimdi. Ne günlerdi be. Çocukluğum hayallerim aklıma geldi.

Zamanında en çok ilgimi çeken evrenlerden biri Sword art Online olmuştu. Senelerini mmo oyunlara vermiş biri olarak hâlâ arada bir aklıma geliyor. 50-100 yıl sonra VR teknolojisi o kadar gelişir mi diye düşünüyorum.

Net bir şekilde Yugioh evreninde yaşamak isterdim. Sokakta dolaşırkan bir anda adamın biri yolumu kesicek ve bana meydan okuyacak düşüncesi bile çok iyi. Şu hayatta bana en zevk veren şey falan olabilir kart oyunları. Keşke Hajime No Ippo yerine "diğer" seçeneği koysaymışsın zaten bizim evrenin Japonyası sayılır orası.

Son düzenleme:
Non Non Biyori
*Tüm evren tek bir köy
*Köyde 20 kişi falan yaşıyor.
*Köyde sadece tarlalar, orman ve 3-5 ev ve dükkan var.
*Bir tane ilkokul var. Devam etmek istiyorsan köyden ayrılıyorsun ya da okul okumuyorsun.
* Köyde 10 yaşından küçük bir, 20 yaşından küçük dört kişi var. Gürültü yapacak çocuk da yok.

Bu gibi sebeplerden dolayı muhteşem bir evren. Animeyi Japonlar değil de emekli olup kırsalda yaşamak isteyen etiler beyaz yakalıları kurgulamış sanki.

Bu net One Piece ya. Çok ilgi çekici bir evren. Bu kadar farklı adalarda maceraden macereya koşmak. Kendimi prenses kurtarmaya da kasmazdım. Takılır çıkar giderdim. Evrende kafadan ölme riski yok. Ölme riski olmadan takılmak güzel olurdu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık