Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Yamato

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 78.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 44 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Aramaki etkisiz hale getirmedi, Momonosuke dövüşmesini istemediği için öylece kalakaldı Aramaki de durumdan istifade yakalamış. Yoksa Yamato'da tıpkı Kaido gibi hibrid formda hayvani bir güç elde ediyor. Yamato her türlü içinden geçerdi bu karakter fakirinin.
Kadın salıncakta salınır gibi duruyordu. O kadar rahat yani. Çöpemaki gibilerle kıyas etmeye gerek yok.

Kadın salıncakta salınır gibi duruyordu. O kadar rahat yani. Çöpemaki gibilerle kıyas etmeye gerek yok.
Valla ben kıyaslamam şahsen. Aramaki bütün yeteneklerini sergilerken Yamato hiçbir şey yapmadı. Gücünü bile sergilemedi. Sıradan isimsiz bir saldırıyla kafasına bir koydu secde ettirdi. Raimei Hakki gibi bir saldırı yapsa böyle kurtulamazdı, hele birde hibrid formunda yapsaydı bitkisel hayata sokardı.

Valla ben kıyaslamam şahsen. Aramaki bütün yeteneklerini sergilerken Yamato hiçbir şey yapmadı. Gücünü bile sergilemedi. Sıradan isimsiz bir saldırıyla kafasına bir koydu secde ettirdi. Raimei Hakki gibi bir saldırı yapsa böyle kurtulamazdı, hele birde hibrid formunda yapsaydı bitkisel hayata sokardı.
Yamato fazla geleceğinden tayfaya sokmadı Oda. Yamato çok lazım olacağı bir vakitte tayfaya girecektir. Gücü de en az amiral seviyesi olacak.

Yamato fazla geleceğinden tayfaya sokmadı Oda. Yamato çok lazım olacağı bir vakitte tayfaya girecektir. Gücü de en az amiral seviyesi olacak.
Yamato da tayfaya katılırsa zaten serinin en güçlü tayfası olacaktır Hasır Şapka Korsanları.

Yamato'nun tayfaya katılışı bana da öyle geliyor. Tayfanın sıkıştırıldığı zaman ortaya çıkacakmış gibi hissediyorum. En azından tayfanın Canavar üçlüye göre zayıf olan üyelerinin başı sıkıştığı zaman gelecektir.

Gücü şu anda bile bir amiral seviyedir. Momonosuke'ye hibrid formunu kullanmayı öğretecektir. Tabi o süre zarfında kendisi de Ryou Haki'yi öğrenip bol bol eğitim yapmış olacaktır

Aynen aga Yamato tayfaya gelse bir sonraki arcda Zoro'ya Sanji'ye göre daha zayıf bir rakiple karşılaştırmazdı Oda aynen. Ne Yamato'ymuş ya... Nami'yi boynuzlu düşünüverin işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık