Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
Bu güçle çok zor fazla güçlü bizim tayfada oturmuş bi güç sistemi var Jinbei'nin gücü Sanji Zoro'ya yakın, kabul edilebilir ama Yamato zor , bi süre takılır sonra kendi tayfası için ayrılır.

Son düzenleme:
Yalnız şundan eminim ki Yamato erkek olarak kalsa tayfaya gelmeyi istemeyi bir yana bırakın forumcak bu gereksiz gelmesin diye dua ediyor olurduk :ehe:

Özgün karakter değil mi? Ya kız okuduğu ve ölümüne şahit olduğu bir adamın izinden gidiyor. Onun gibi kahraman, onun gibi pervasız, onun gibi cesur olmak için babasını bile karşısına almış. Bir insanın okuduğu bir kitaptan etkilenip romanın ana karakterini kendine rehber edinmesi kadar doğal bir şey yok bence. Yamato'nun sevilmeme sebebini gerçekten anlayamadım. Tayfanın diğer üyeleri gibi kırık, eğlenceli bir karakter. Kısacık sürede Luffy'yi kendisine güvendirdi. İnandığı değerleri korumak için ölümü göze aldı yani kız her şeyiyle adanmış bir karakter. Zoro gibi kasıntı değil diye mi beğenmediniz anlamadım. Çok iyi bir karakter ki tayfaya gelirse çok değişik bir hale gelecektir. 28 yıldır Onigashima'da hapis. 20 yıldır hiç umut yokken bile inancını korumayı becermiş birini aşağılıyor olmanız gerçekten çok acımasız. Zoro'cuların Sanji'ye saldırdığında da aynı tepkiyi vermiştim. Yamato kırmızı çizgimizdir :of: :mincika:

Özgün karakter değil mi? Ya kız okuduğu ve ölümüne şahit olduğu bir adamın izinden gidiyor. Onun gibi kahraman, onun gibi pervasız, onun gibi cesur olmak için babasını bile karşısına almış. Bir insanın okuduğu bir kitaptan etkilenip romanın ana karakterini kendine rehber edinmesi kadar doğal bir şey yok bence. Yamato'nun sevilmeme sebebini gerçekten anlayamadım. Tayfanın diğer üyeleri gibi kırık, eğlenceli bir karakter. Kısacık sürede Luffy'yi kendisine güvendirdi. İnandığı değerleri korumak için ölümü göze aldı yani kız her şeyiyle adanmış bir karakter. Zoro gibi kasıntı değil diye mi beğenmediniz anlamadım. Çok iyi bir karakter ki tayfaya gelirse çok değişik bir hale gelecektir. 28 yıldır Onigashima'da hapis. 20 yıldır hiç umut yokken bile inancını korumayı becermiş birini aşağılıyor olmanız gerçekten çok acımasız. Zoro'cuların Sanji'ye saldırdığında da aynı tepkiyi vermiştim. Yamato kırmızı çizgimizdir :of: :mincika:
Yamatonun gelmesini ben istemem şahsen. Birincisi güçlü olduğu için zaten sevdiğimiz karekterlerin panelleri az , bide bu gelirse dahada azalacak.
İkincisi kinemon , carrot gibi uzun zaman geçirmiş kişiler varken bir Oden klişesine gerek yok. Zaten gördük senaryoyu.
Üçüncüsü çoğu kişi sırf yamato fanlarının tavırlarından dolayı soğudu karekterden
Bunun yanında iki dakikada luffye güvendirmiş olması büyük bir olay değil luffy salağın teki çünkü. Özgün bir karekterken falanda değil.
Amacı Oden olmak.
Böyle amacı olana saygı duymam şahsen.

Oden gibi biri olmak neyse de . Odenin kendisi olmak saçma işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık