Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yamamoto vs Akainu

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    135

kyoraku

Vs konusu değil de daha genel bir konu hazırlama düşüncem var hacı. Zamanında En Güçlü Ateş diye bir konum vardı, silinmişti. Onu yeniden açmayı düşünüyorum. :D Yamo'yu da koyacağım ama rakipleri çok sağlam olacak. :D
Şimdiden heyecanlandım merakla bekliyorum hocam.

Bu söylediğim yanlış anlaşılmasın,ergen gibi sevdiğim serideki karakterleri savunmuyorum ama cidden Bleach'te sanıldığı kadar üst düzey güç yok bence.En basitinden Mihawk'ı ele alalım.Adam tek sallamayla adaları yaracak güçte belki de ama Bleach'te öyle bir şey göremedik mesela. :D Uçuyorlar,renkli renkli saldırılar yapıyorlar diye mi Bleach'in güç seviyesi daha yukarıda görünüyor bilmiyorum ki. :/ Kenpachi vs Nnoitra mesela. O evrenin en güçlülerinden oldukları halde saldırıları OP'ye kıyasla pek de yıkıcı görünmüyor bana kalırsa.

Bu söylediğim yanlış anlaşılmasın,ergen gibi sevdiğim serideki karakterleri savunmuyorum ama cidden Bleach'te sanıldığı kadar üst düzey güç yok bence.En basitinden Mihawk'ı ele alalım.Adam tek sallamayla adaları yaracak güçte belki de ama Bleach'te öyle bir şey göremedik mesela. :D Uçuyorlar,renkli renkli saldırılar yapıyorlar diye mi Bleach'in güç seviyesi daha yukarıda görünüyor bilmiyorum ki? :/ Kenpachi vs Nnoitra mesela. O evrenin en güçlülerinden olduğu halde saldırıları OP'ye kıyasla pek de yıkıcı görünmüyor bana kalırsa.
Bleachin en mantıklı yanını güçsüzlük olarak göstermişsin tebrikler :/
One Piece de kayalar kağıt gibi. Kayaları kesiyorsun ancak etten oluşan insan vücudunda ufak kesik açıyorsun.
Gerçekten çok harika bir evren :(

Bleachin en mantıklı yanını güçsüzlük olarak göstermişsin tebrikler :/
One Piece de kayalar kağıt gibi. Kayaları kesiyorsun ancak etten oluşan insan vücudunda ufak kesik açıyorsun.
Gerçekten çok harika bir evren :(
O durumdan ben de pek hoşnut değilim ama yapacak bir şey yok. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık