Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

WWE

Eskisi gibi her şovu izlemesem bile Bloodline-Sami Zayn olaylarını biraz takip etme fırsatım oldu. İyi iş çıkardılar senaryo açısından. Royal Rumble'ın sonundaki olaylar ve Elimination Chamber'daki Sami Zayn-Roman Reigns maçı epey iyiydi. Roman Reigns'i son 2-3 senedir çok iyi kullanıyorlar. Triple H'in yaratıcı ekibin başına geçmesinden sonra hafif bir düzelme var gibi şirkette.
Ben uzun süredir WWE'ye bakmıyorum.En son AEW ilk çıktığı zaman profesyonel güreş ile ilgiliydim sonra baya saldım.

Bende pek sevmiyorum o güreş tarzını. Bana hiç seyir zevki vermiyor nedense.

Senaryosu iyi olsun ve ring içine yansıtsınlar bunu yeter. Bunu daha çok seviyorum.
Bende senle aynı düşünüyorum.ECW her ne kadar sektöre zamanında yenilik getirse ve kaliteli bir güreşçi kadrosu barındırsa bile hiçbir zaman doksanlar sonu WWF ve doksanlar ortası WCW kadar başarılı olamadı.

Bende senle aynı düşünüyorum.ECW her ne kadar sektöre zamanında yenilik getirse ve kaliteli bir güreşçi kadrosu barındırsa bile hiçbir zaman doksanlar sonu WWF ve doksanlar ortası WCW kadar başarılı olamadı.
Evet. 2000ler dönemi zaten tamamen senaryo odaklıydı ve deli gibi seviliyordu. O dönemin güreşçileri resmen bunun için vardı zaten. The Rock, Stone Cold.

Geçen Cody Rhodes ve Paul Heyman kestikleri promoda ECW andılar. :D Hatta Cm Punk AEW döndüğünde bir segmentte ECW güreşçileri toplanıp anmışlardı :D

Şu an izlemekten en keyif aldığım güreşçi Gunther. Takip ediyor musun bilmiyorum ama adamı izlemek büyük keyif.

Evet. 2000ler dönemi zaten tamamen senaryo odaklıydı ve deli gibi seviliyordu. O dönemin güreşçileri resmen bunun için vardı zaten. The Rock, Stone Cold.

Geçen Cody Rhodes ve Paul Heyman kestikleri promoda ECW andılar. :D Hatta Cm Punk AEW döndüğünde bir segmentte ECW güreşçileri toplanıp anmışlardı :D

Şu an izlemekten en keyif aldığım güreşçi Gunther. Takip ediyor musun bilmiyorum ama adamı izlemek büyük keyif.
Gunther bu yıl MITB alabilir. Önü açık kendisinin.

youtube kanalları cok iyi bayadır denk gelmiyordum şimdi merak edip bi açıp bakayım dedim. televizyon izlemiyorum ama aksam işten gelince televizyonda çıksa keyifle izlenecek programlardan . güzel bir kültür bence . royal rumblelar favorim. bi de spikerleri muazzam

Son düzenleme:
youtube kanalları cok iyi bayadır denk gelmiyordum şimdi merak edip bi açıp bakayım dedim. televizyon izlemiyorum ama aksam işten gelince televizyonda çıksa keyifle izlenecek programlardan . güzel bir kültür bence . royal rumblelar favorim. bi de spikerleri muazzam
İlgilisine hala keyifle izletebiliyor. Hala eğlenceli buluyorum ben mesela :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık