Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Wuthering Waves

Oyunun dolar kuru epic launcher indirdiyseniz 7 tlydi dün, hala devam ediyor mu bilmiyorum. Welkin falan alacak varsa bir baksın bence 38tlye denk geliyor

Oyunun dolar kuru epic launcher indirdiyseniz 7 tlydi dün, hala devam ediyor mu bilmiyorum. Welkin falan alacak varsa bir baksın bence 38tlye denk geliyor
67 gibi bir şeydi ben bir iki tane aldığımda.

-------------------------------------------------------------------------------

Bu arada bu oyun oynanır gayet güzel yapmışlar.

Bi 10 pull ile Jiyan geldi, oynanışı iyi. Seele'nın durumuna düşebilir ileride ama orasını sonra düşünürüz. Silahın garanti olması çok iyi olmuş. Genshin için 180 wish atıp hala istediğim silahı alamadığımı bilirim.
Bi tane cüce geldi 5 yıldız, silahını falan bulamadım. Bir işe yaramıyor haliyle :of:

Bi 10 pull ile Jiyan geldi, oynanışı iyi. Seele'nın durumuna düşebilir ileride ama orasını sonra düşünürüz. Silahın garanti olması çok iyi olmuş. Genshin için 180 wish atıp hala istediğim silahı alamadığımı bilirim.
Kesinlikle.

Oyunun gacca sistemi Hoyo oyunlarına kıyasla çok daha iyi şuan.

Bi tane cüce geldi 5 yıldız, silahını falan bulamadım. Bir işe yaramıyor haliyle :of:
Cüce dediğin kim ? Bana da cüce geldi bu arada aslan çocuk ama yükseltmiyorum.

Cihxia :mincika:

Standart karakter için 5 yıldız silah henüz zor olabilir. Benim işte biriktirmem lazım silah için ama dediğim gibi garanti olayı iyi.
Mor silah la 5 yıldız değil.. :(
Kesinlikle.

Oyunun gacca sistemi Hoyo oyunlarına kıyasla çok daha iyi şuan.

Cüce dediğin kim ? Bana da cüce geldi bu arada aslan çocuk ama yükseltmiyorum.

Cihxia :mincika:
5 dkdır sinematiğin bitmesini bekliyorum karakterin ismine bakabilmek için..........
edit: Lingyang'mış adı..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık