Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Who's-Who

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 34 41.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 48 58.5%

• Kullanılan toplam oy
    82
Arkasında elli tane adamla Jinbe'ye dalan biri ne kadar güçlü olabilir ki? Jinbe ciddileştiği anda tekleyip geçti. Önemsiz bir karakter Who's-Who.
Yazdığımı yazdıktan sonra aklıma o kadar kişi ile dalması geldi ama cidden o kadar adam olsa bile hepsi Smile kullanıcısı ve Jinbe'e o kadar büyük bir hasar verebilirler mi? Zaten Who's Who ciddileştiğinde kaçıştılar. Ve önemsiz değil bence çünkü Luffy'yi Luffy yapan şeylerden biri olan şeytan meyvesi ile bir bağlantısı var ve Cp0'nun amacı onu infaz etmek şuan ki baygın halinde kalbinden Shigan geçirebilirler ama Oda'nın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum Cp0 onu öldürse bile ölmeden önce bir karşı koymaya falan çalışır herhalde yada en azından bir son sözü falan olur. (Bu arada bence Eğer savaşırsa o 4-5 CP0 üyesine karşı kazana bileceğini sanmıyorum ama bence ölmeyecekte en iyi ihtimal kaçmak.)

Son düzenleme:
Yazdığımı yazdıktan sonra aklıma o kadar kişi ile dalması geldi ama cidden o kadar adam olsa bile hepsi Smile kullanıcısı ve Jinbe'e o kadar büyük bir hasar verebilirler mi? Zaten Who's Who ciddileştiğinde kaçıştılar. Ve önemsiz değil bence çünkü Luffy'yi Luffy yapan şeylerden biri olan şeytan meyvesi ile bir bağlantısı var ve Cp0'nun amacı onu infaz etmek şuan ki baygın halinde kalbinden Shigan geçirebilirler ama Oda'nın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum Cp0 onu öldürse bile ölmeden önce bir karşı koymaya falan çalışır herhalde. (Bu arada bence Eğer savaşırsa o 4-5 CP0 üyesine karşı kazana bileceğini sanmıyorum ama bence ölmeyecekte en iyi ihtimal kaçmak.
gereksiz yere eklenmiş luffyi luffy yapmıyor luffynin mesih olmasını falan sağladı(nika meyve falan) kimsede bu fikri beğenmedi oda boş yaptı

Acaba Who's Who'nun X-drake'i sözde, Queen'i öldürmek için götürmesinden sonra ne oldu? Sonra onları birlikte gördüğümüzde Drake yerde yatıyor Queen ve Who's Who'da başlarında bekliyordu acaba Drake'i o hale kim getirdi?

gereksiz yere eklenmiş luffyi luffy yapmıyor luffynin mesih olmasını falan sağladı(nika meyve falan) kimsede bu fikri beğenmedi oda boş yaptı
Zaten "Luffy'i Luffy yapan Who's Who'dur" demedim öyle bir şey olamaz sadece bu gün One Piece izlemiş birisine Luffy'i sorsan aklına gelecek ilk şeylerden biri şeytan meyvesi Gomu Gomu no Mi'dir ve Who's Who'nun bu şeytan meyvesi ile bir bağlantısı var.

Yazdığımı yazdıktan sonra aklıma o kadar kişi ile dalması geldi ama cidden o kadar adam olsa bile hepsi Smile kullanıcısı ve Jinbe'e o kadar büyük bir hasar verebilirler mi? Zaten Who's Who ciddileştiğinde kaçıştılar. Ve önemsiz değil bence çünkü Luffy'yi Luffy yapan şeylerden biri olan şeytan meyvesi ile bir bağlantısı var ve Cp0'nun amacı onu infaz etmek şuan ki baygın halinde kalbinden Shigan geçirebilirler ama Oda'nın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum Cp0 onu öldürse bile ölmeden önce bir karşı koymaya falan çalışır herhalde. (Bu arada bence Eğer savaşırsa o 4-5 CP0 üyesine karşı kazana bileceğini sanmıyorum ama bence ölmeyecekte en iyi ihtimal kaçmak.
Jinbe'nin neresinde bu kadar büyük hasar var? İki damla kan akmış, bu mu büyük hasar? Büyük hasar dediğin Luffy ve Katakuri dövüşündeki gibi bir şey olur. Yahu Jinbe kendini korumak için haki basınca Who's-Who'nun parmağı kırıldı vururken, bu bile ondan bir halt olmayacağının kanıtı. Ayrıca bu karakterin Luffy ile alakası da yok. Yani olmasaydı da bir şey değişmezdi.

Jinbe'nin neresinde bu kadar büyük hasar var? İki damla kan akmış, bu mu büyük hasar? Büyük hasar dediğin Luffy ve Katakuri dövüşündeki gibi bir şey olur. Yahu Jinbe kendini korumak için haki basınca Who's-Who'nun parmağı kırıldı vururken, bu bile ondan bir halt olmayacağının kanıtı. Ayrıca bu karakterin Luffy ile alakası da yok. Yani olmasaydı da bir şey değişmezdi.
Yani ikside yorulmuş gibi görünüyordu. Evet Who'nun Gomu Gomu no Mi ile alakası olmasaydı bencede seride bir şey değişmezdi ama bir kere yazıldı bence altından ilginç bir şeyler çıkacak.

Sen Cinbo reisin karşısında ırkçılık yaparsan ağzına yediğin yumrukla yüz hatların ayırt edilemez hale gelir. Şansa gidip en sakat adama denk geldi.

Yani ikside yorulmuş gibi görünüyordu. Evet Who'nun Gomu Gomu no Mi ile alakası olmasaydı bencede seride bir şey değişmezdi ama bir kere yazıldı bence altından ilginç bir şeyler çıkacak.
Jinbe 35 tane adamla uğraşıp yoruldu, Who's-Who sadece Jinbe ile uğraşarak yoruldu. Bu eleman yatıp izlerken, Jinbe yapay meyve yemiş adamlarla uğraşıyordu. Bu adamlara karşı Zoro bile zorlanıyordu.

Şansa değil aslında baya baya Jinbe'i alabilirim sandı ama...
onun salaklığı patron bir açtı silahlanmayı parmakları kırıldı(üstüne üstlük adam zoan ve kendiside hakiyle kaplamıştı) bir tanede oturttu yerden kalkamaz bu cipher pol eve dönerken yolluk olarak alırlar bunu jinbe bunun 2 lig üstünde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık