Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'daki Zoro Hakkında

Wano'da Zoro'dan bu tarz davranışlar görebilir miyiz?

• Kullanılan toplam oy
    128
Bir de şu var. Gördük ki Okama Kraliçesi'nin (yine de bahane değil) korumak istedikleri var ondan böyle yaptı. Aynı şekilde Nami, Franky, Usopp ve Chopper'ın da tayfa dışında kaybetmek istemeyeceği şeyler var. Ama Zoro, Robin (EL olayı da ihanet değildi, Okama Kraliçesi'nin durumu ile karıştırmamak lazım) ve Brook'un da kaybedeceği bir şey yok. O yüzden Zoro'nun ihanet etmesini sağlayacak bir sebep ortada yok.
Sen bu Sanji'ye niye bu kadar taktın?

Örneğin Kuina yaşıyorsa ve Kaido tarafında ise Zoro o şokla yanlış şeyler yapabilir mi ya da Kuina'nın yaşamı söz konusu olursa ve Zoro bu işi kendi geçmişi olduğu için kendi başına çözmeye çalışırsa?

Wano Shogun'u veya Kaido Zoro'nun sevdiklerini, ailesini veya Kuina'yı tutsak almışsa ve en ufak ters harekette hepsini öldürecek ise Zoro farklı yönelişlere girebilir mi?

Oda Zoro'yu psikolojik olarak zor durumlara sokar mı? 4 arctır gördüğümüz kırılmaları Wano'da da görür müyüz? Oda Zoro-Luffy çatışması çizer mi?

Zoro Water 7'de büyük laf etmişti. Tayfayı terkedenlerle ilgili. Belki de Wano'da Sanji ile ilgili bir şeyler yaşanır? Luffy ile ters düşerler?

1-Kuina yaşamıyordur yeni Kuinamız Tashigi. Zoro babası olsa tayfanın karşısındakileri affetmez keser.
2-Zoro yine elinden geleni yapar ama taraf değiştirmez ya da kendimi feda edicem triplerine girmez sonuna kadar savaşır.Üst üste iki arc aynı konuyu işlemez ODA.
3-Zoro, Sanji yüzünden ayrılık noktasına gelir mi? sanmıyorum illaki laf sokar kapışırlar Sanjiyle hatta ciddi bir tartışma bile olabilir ama Zoro nun büyüteceğini sanmam.

Ben Wano da Zoro nun gizemli yanını çözeceğimizi düşünüyorum zorlanacağı zarzor yeneceği bir rakip çıkacaktır karşısına ama Sanji olayına benzer bir şey tahayyül etmiyorum.
Elbaf arcı Usopp arcı olur muhtemelen ama Wano da rakip Kaidou sa herkesin canla başla savaşması lazım.

Beyler size tekrar düzgün bir şekilde aklımdan geçenleri yazmak istedim. Zoro'nun karşısına kim çıkarsa çıksın. Tayfa ile birlikte hareket edecektir. Yalnız Sanji olayı gündeme gelirse Zoro tayfayı terk edebilir. Sonuçta Zoro tayfa ile hareket ederken dünyanın en iyi kılıç ustası olamaz. Wano arc sonunda Zoro Wano'da kalabilir. Son savaşlarda Zoro tekrar karşımıza çıkacaktır ama tayfadan resmi olarak ayrılmış şekilde.

Oda tayfadan kimseyi öldüremeyecek belli. O zaman tayfadan biri ayrılır. Sanji'de ayrılabilir bu arada. Son olaydan sonra dönmeyebilir, ama Sunny'e dönmek istiyorum diye zırladığı için bu ihtimal kalktı ortadan. Tayfadan delikanlı gibi ayrılabilecek tek adam Zoro. Hemde haklı bir şekilde.

Bu şekilde müttefikleri daha aktif görebiliriz. Law ve tayfası ve filo. Zoro'nun rolü kısılır. :)

Arkadaşlar yazmış.

Zoro gerekirse Seppuku yapar ama Sanji'nin yaptığı omurgasızlıkları yapmaz.:artiz:
Sanji yaptı bir hata derken o tekmeyi gözünüzün önüne getirin luffynin kafasına inen. :/ İnsan düşmanına öyle vurmaz.Hatta insan insana öyle vurmaz yazıktır günahtır.:oops:

Zoro nun, kek adasında yaşananları öğrenmesi mümkün değil. Birinin bile isteye söylemesi lazım. Yani resmen dedikodu yapması lazım birinin ki en başta luffy tayfaya ihtar çeker kimse ses çıkarmaz. Ben Sanji nin kendine böyle bir ceza vermesini isterdim. Hani Zoro dövsün beni falan diye. Sanji ile ilgili bir şey olmaz yani Wano da. Ama kuina kesin gibi. Kaido adamı olmaz, yaşamama ihtimali de var ama koshiro kesinlikle bir şeylerin içinde olacaktır.

Hedeflerimle arama girersen karşı karşıya geliriz diye bir lafı vardı Zoronun yanlış hatırlamıyorsam.Gerçi yemez Luffy nin karşısına geçmeye ama hadi yine geçsin.İki tane yer susar.

Zoroda iyice Tayfanın bilirkişisi,beyni ilan edildi yav.Wanoda küsküyü yer,adam olur tekrar umarım.

Ülen ben bile Oda'ya güvenmiyorum dedim ama forum ahalisi Zoro yapmaz diyor. Sen ne adamsın, nasıl bir adamsın Zoro! Adamlığı mangakanın bile önüne geçen tek adam :fool::respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık