Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onlar da birinciliği kesin olduğu için vermiştir :hhh: .

Yıldız net Sanji.
İkinciliği hak eden başka biri varken neden Zoro işte? :d
Bir taraftan King'i tutarken bir taraftan Sanji'nin telefonuna cevap veriyor :a:.
Ben de Linlin'e oy verenleri anlamadım. Kid ve Law'a karşı ömründen bir yıl verdi... Çok gereksiz bir hareket bence
Sonra başkalarının ömrünü çalarak telafi eder o bir yılı her türlü. Çok da sorun değil yani. :d

Yonkou seviyesi güç artışını çatırt diye kırıp işte ben buyum diyen Sanji bu manganın en çılgın adamıdır. :respect:
Aksine bana da gelişimi kısıtlandı gibi geliyor. Haki master yine olabilir ama son teknoloji Franky'nin kendine bir şey katamaması gibi bir olay hissettim. Şu saatten sonra akışkan b.haki seviyesine ilerleyip amiral seviyesi olur anca gibi.

Big Mom kaç sene daha yaşayacağını biliyor mu ki? Homileri kendi ruhumla yapayım derken tüm ömrünü bitirme ihtimali yok mu?
Ruhu alınan kişiler ne kadar güçlüyse, yaratılan homi de o derece güçlü oluyor. Eğer Koca Ana çektiği ruhları kendisine alabiliyor olsaydı, etraftaki şeyleri canlandırmak yerine çektiği tüm ruhu kendi içine alır ve sonra bunları tekrardan içinden çıkararak kendi özel üç homisi gibi homiler yaratırdı.

İlk soruna gelelim; evet, biliyor. Zepo rulette 100 yıl kaybediyor, ama otuz yıllık ömrü kaldığı için tüm ruhunu kaybedip ölüyor. Pedro da aynı şekilde ölecekken, gözünü çıkarıp 50 yıl ile kurtarıyor.

Ruhu alınan kişiler ne kadar güçlüyse, yaratılan homi de o derece güçlü oluyor. Eğer Koca Ana çektiği ruhları kendisine alabiliyor olsaydı, etraftaki şeyleri canlandırmak yerine çektiği tüm ruhu kendi içine alır ve sonra bunları tekrardan içinden çıkararak kendi özel üç homisi gibi homiler yaratırdı.

İlk soruna gelelim; evet, biliyor. Zepo rulette 100 yıl kaybediyor, ama otuz yıllık ömrü kaldığı için tüm ruhunu kaybedip ölüyor. Pedro da aynı şekilde ölecekken, gözünü çıkarıp 50 yıl ile kurtarıyor.
Zepo ölüyor tamam da Big Mom bunu önceden biliyor muydu işte, dediğin ona cevap vermiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık