Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Net bir şekikde öne çıkan larakter yok bu bölüm, sonuçlar birbirine yakın olacaktır. 9 kını temsilen kinemona verdim ama kaido, ve luffy de iyiydi. Aslında silüetin gerçek formunu görmenin bu kadar uzun sürmesinin yılgınlığından mıdır bilmem nekoya vermedim oyu. Bu bölüm beni en çok neko heyecanlandırmıştı...

hacı güzel konu da ben mesela hatırlamıyorum bölüm sayılarından o bölümde neler olduklarını.Aday karakterlerin o bölümde yaptığı aksiyon panellerini konuya eklesen sanki daha bi güzel olur gibi.görüntü açısından da güzel olur.

hacı güzel konu da ben mesela hatırlamıyorum bölüm sayılarından o bölümde neler olduklarını.Aday karakterlerin o bölümde yaptığı aksiyon panellerini konuya eklesen sanki daha bi güzel olur gibi.görüntü açısından da güzel olur.
Her yeni bölümde bununla uğraşırsa baya yorar ya.. Bölümü kısaca inceleyebilirsin

Bölümün linkini atıyorum. 5 dakika göz gezdirmen yeterli olur hatırlaman için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık