Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Bitmeden Kimleri Görürüz?

Wano Bitmeden Kimleri Görürüz?

• Kullanılan toplam oy
    78
Big Mom'ı zaten gördük. Bence göreceğimiz diğer önemli karakterler;
-Weevil,buna zaten çoğu kişi kesin gözü ile bakıyor.
-Marco,her ne kadar gelmeyeceğini söylese de bir şekilde fikrini değiştirip geleceğine inanıyorum. Olur da gelirse Wano'dan canlı çıkmasını da beklemiyorum.
-Scopper Gaban,hâlâ birebir görmediğimiz tek önemli Roger Korsanları üyesi ya Arc bitmeden ya da bittikten hemen sonra görürüz bence.
-Teach,biraz unvan biraz şöhret için Arc sonuna doğru gelir diye düşünüyorum.

Zoro'yu görebiliriz heralde wano bitmeden. Herif korkusundan saklandı bir yerlere, çıkamıyor. Çıksa da nereye gideceği meçhul gerçi ya neyse. :)

Pone ve Law'ın meyvesi için Karasakal tayfası ya da bazılarını
Hatta ülkede Shiryu ve Sanji'yi görenlerde daha doğrusu göremeyenler kimin meyve yediğini karıştırır.

Kizaru shanks mihawkin ve hasir sapka filosunun geleceklerini dusunmuyorum.Kizaru gelmek istiyordu ama akainu yollar mi orasi supheli belkide ikisi birden gelirler ne dersiniz biraz ucuk fikir olsa bile:fool: karasakalin biryerler ortaya cikacagini dusunuyorum ya wanoya gelecektir yada kek adasina gidecektir diye dusunuyorum.Bunda gecko moriahin tayfaya katilip katilmayacagi belirler gibi geliyor.Egerki moria karasakal saflarina katilirsa wanoya ugrayabilirler.Kaidoya olan ofkesi absalomu öldüren karasakal korsanlarina olan öfkesinden buyuk mu olacak bilmiyoruz.Yoksa tayfasina katilmayip oradan sag cikacak mi?Yoksa onuda meyvesini kaybedenler klubunde mi gorecegiz bilmiyoruz.Karasakalin ben 1 meyve daha yemesini bekliyorum.Ama kimin meyvesi? beklemekten baska caremiz yok.

Rockstan birilerini bekliyorum. Olası bir Kaido görüşmesi için gelip curcunaya dahil olabilirler. Onun dışında BB kısmen savunmasız kalan kek adasına pone için yönelecektir. Denizcilere pek ihtimal vermesem de görmek güzel olacaktır. Marcoyu görmeyi çok isterdim fakat gelmeyeceğini söylemişti. Devrim olacak bir yerde devrim ordusundan birilerini göremezsek ayıp etmiş olur Oda.

Mihawk için IM nin oğlu demişsin daha önce duymamıştim bir tahmin mi bu yoksa mangada falan geçtide ben mi görmedim?
Mangada geçmiyor. Forumda dönen bir goygoy sadece. Gözleri falan benziyor ya. Bir de kendisi klas adam biliyorsunuz. O yüzden İm'in oğlu olabileceğinden bahsediliyor. Kesinlik yok yani.

@日本人が好きな人
Kizaru, Weevil, Mihawk ve Marco'ya güldüm, okuması keyifliydi. :hhh:
Güldüyseniz ne mutlu bana..

Umarım wano bitmeden zoro’yu görürüz. Reis king’i falan alsın sonra kyoshiro. Yargı dağıtsın başkan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık