Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı'ndan Beklentileriniz

Kimin hakkında?

• Kullanılan toplam oy
    155
1)Şu ana kadarki savaşların en iyisinin bu arcda yaşanması
2)Cooper'ın evcil hayvan olmadığının anlaşılması
3)Zor birşey biliyorum ama hem Big Mom hem de Kaidonun artık aradan çıkartılması
4)Eğer tayfaya 1 kişi daha eklenecekse bu arc sonunda eklenmesi
5) 100 milyon altı kimsenin kalmaması
6)Bir de X Drake'in süpernova kriterinden çıkarılması. Adam denizci ya.
7)Zoroyla ilgili merak edilen herşeyin ortaya çıkması. Ve bu adamın artık çok güçlü olduğunu cümle alemin bilmesi
8)Sanjiye iadei itibar yapılması. Adamın tek itibarı vardı Monster Treo idi. O da elinden alınmak üzere. Bu Sanjinin seslendiricisi Odanın eşine ne yaptı ki bu hallere düşüyor bunun açıklanmasını istiyorum.

Zoro yonkou kesmeye çalışacak ve kesemeyecek. Ardından mihawk gelip " öyle kesilmiz böyle kesilir" diyip yonkou kesecek.

1)Şu ana kadarki savaşların en iyisinin bu arcda yaşanması
2)Cooper'ın evcil hayvan olmadığının anlaşılması
3)Zor birşey biliyorum ama hem Big Mom hem de Kaidonun artık aradan çıkartılması
4)Eğer tayfaya 1 kişi daha eklenecekse bu arc sonunda eklenmesi
5) 100 milyon altı kimsenin kalmaması
6)Bir de X Drake'in süpernova kriterinden çıkarılması. Adam denizci ya.
7)Zoroyla ilgili merak edilen herşeyin ortaya çıkması. Ve bu adamın artık çok güçlü olduğunu cümle alemin bilmesi
8)Sanjiye iadei itibar yapılması. Adamın tek itibarı vardı Monster Treo idi. O da elinden alınmak üzere. Bu Sanjinin seslendiricisi Odanın eşine ne yaptı ki bu hallere düşüyor bunun açıklanmasını istiyorum.
2 ve 8 çok zor görünüyor. Sanji kendi arcı denilen arc'ta sadece Yaptığı muazzam yemekle öne çıktı en büyük gurme big mom'ı ağlatacak bir yemek yaptı. savaş özelliği artık geri planda alış bence :)

2 ve 8 çok zor görünüyor. Sanji kendi arcı denilen arc'ta sadece Yaptığı muazzam yemekle öne çıktı en büyük gurme big mom'ı ağlatacak bir yemek yaptı. savaş özelliği artık geri planda alış bence :)
Olmayacağını biliyorum ama temenni de mi etmeyelim? Sanjinin seslendiricisi değişirse Oda bir güzellik yapar. Ama Cooper'ın artık gün yüzüne çıkması lazım. Tayfada Big Momo en çok atar yapan karakter Wanoda neredeyse öldürüyordu Big Momu.

Zoro ve Ryuma ilgili çok şey öğreneceğiz.
Arc sonu Süpernovaların kimisi güçlenir, kimisi unutulup gider.

Ruyuma gibi hiç olmazsa bi kaç tane doğru dürüst tipte adam çizileydi iyiydi çizer-yazarın kendi de iyice sıkılmış herhalde garip garip tipler çizmekte amacı ne ise.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık